Deiver Machado
obrońca #22Deiver Machado jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Deiver Machado
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Deiver Machado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Deiver Machado wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.35. Deiver Machado oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Deiver Machado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Deiver Machado zanotował 9 występów w reprezentacji Kolumbii. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 160 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Deiver Machado
Pierwszy transfer Deiver Machado w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Toulouse do RC Lens za 1,8 miliona euro.
Ile zarabia Deiver Machado?
Deiver Machado otrzymuje 2 miliony euro rocznej pensji, co daje około 166,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Machado w sierpniu 2026 to 38,5 tysiąca euro, a dziennie około 5,5 tysiąca euro.
Na jakiej pozycji gra Deiver Machado?
Deiver Machado najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Deiver Machado?
Wycena 32-letniego Deiver Machado według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 550 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Deiver Machado?
Deiver Machado urodził się 2 września 1993 w Tadó (Kolumbia). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Deiver Machado – statystyki
Szczegółowe statystyki Deiver Machado w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nantes oraz reprezentacja Kolumbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Deiver Machado
Atak
Obrona
Podania Deiver Machado
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Deiver Machado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Deiver Machado wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.35. Deiver Machado oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Deiver Machado – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Deiver Machado w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Deiver Machado
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07 2026 |
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.07 2026 |
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 28.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 24.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 2. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 18.06 2026 |
Mistrzostwa Świata, 1. kolejka
|
1:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Ligue 1, 32. kolejka
|
3:0 | 26' | 0 | 0 | – | ||
| 26.04 2026 |
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | |||
| 22.04 2026 |
Ligue 1, 26. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 19.04 2026 |
Ligue 1, 30. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
Ligue 1, 29. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Deiver Machado w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Deiver Machado zanotował 9 występów w reprezentacji Kolumbii. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 160 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Deiver Machado – transfery
W trakcie kariery Deiver Machado zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nantes 2025 – 2026
-
RC Lens 2021 – 2025
-
Toulouse 2020 – 2021
-
KAA Gent 2019 – 2020
-
Atletico Nacional 2018 – 2019
-
KAA Gent 2017 – 2018
-
Millonarios 2014 – 2017
-
Atletico Nacional 2014 – 2014
-
Alianza Petrolera 2013 – 2014
-
Atletico Nacional do 2013
Historia transferów Deiver Machado
Pierwszy transfer Deiver Machado w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Toulouse do RC Lens za 1,8 miliona euro.
Deiver Machado – forma
W ostatnich 5 meczach Deiver Machado zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Deiver Machado – zarobki
Deiver Machado gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,8 mln € |
| 2025/26 |
|
2 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
340 tys. € |
| 2020/21 |
|
240 tys. € |
| 2019/20 | 340 tys. € | |
| 2017/18 | 270 tys. € |
Ile zarabia Deiver Machado?
Deiver Machado otrzymuje 2 miliony euro rocznej pensji, co daje około 166,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Machado w sierpniu 2026 to 38,5 tysiąca euro, a dziennie około 5,5 tysiąca euro.
Deiver Machado – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Deiver Machado wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Deiver Machado na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Deiver Machado?
Wycena Deiver Machado wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Deiver Machado wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 550 tys. €.