
Enol Prendes Ortiz
napastnik #27Enol Prendes Ortiz jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Enol Prendes Ortiz
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Enol Prendes Ortiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enol Prendes Ortiz wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.89, a skuteczność strzałów to 0,0%. Enol Prendes Ortiz oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Enol Prendes Ortiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enol Prendes Ortiz rozegrał w barwach Sporting Gijón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 324 minuty. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Enol Prendes Ortiz?
Enol Prendes Ortiz najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Enol Prendes Ortiz?
Wycena 22-letniego Enol Prendes Ortiz według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Enol Prendes Ortiz?
Enol Prendes Ortiz urodził się 31 maja 2004 w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Enol Prendes Ortiz – statystyki
Szczegółowe statystyki Enol Prendes Ortiz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sporting Gijon. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Enol Prendes Ortiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enol Prendes Ortiz wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.89, a skuteczność strzałów to 0,0%. Enol Prendes Ortiz oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Enol Prendes Ortiz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Enol Prendes Ortiz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
0:2 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:3 | 32' | 1 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
4:0 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:1 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 69' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
3:2 | 58' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Enol Prendes Ortiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enol Prendes Ortiz rozegrał w barwach Sporting Gijón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 324 minuty. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Enol Prendes Ortiz – transfery
W trakcie kariery Enol Prendes Ortiz zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sporting Gijon 2025 – obecnie
-
Sporting de Gijon B 2023 – 2025

-
Sporting Gijon U19 2021 – 2023

-
Sporting Gijón Youth do 2021

Enol Prendes Ortiz – forma
W ostatnich 5 meczach Enol Prendes Ortiz zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Enol Prendes Ortiz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34.
W ostatnich 10 meczach Enol Prendes Ortiz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36.
W jakiej formie jest Enol Prendes Ortiz?
Enol Prendes Ortiz jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.89). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Enol Prendes Ortiz – zarobki
Enol Prendes Ortiz gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Enol Prendes Ortiz (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Enol Prendes Ortiz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Enol Prendes Ortiz wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Enol Prendes Ortiz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Enol Prendes Ortiz?
Wycena Enol Prendes Ortiz wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Enol Prendes Ortiz wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.