Faisal Zayed Al-Harbi
pomocnik #10Faisal Zayed Awadh Mohammad Fa Al Harbi jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Faisal Zayed Al-Harbi
OcenaTransfery


Profil gry
Jaka jest wartość rynkowa Faisal Zayed Al-Harbi?
Wycena 34-letniego Faisal Zayed Al-Harbi według stanu na marzec 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Faisal Zayed Al-Harbi?
Faisal Zayed Al-Harbi urodził się 9 października 1991 (Kuwejt). Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Faisal Zayed Al-Harbi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Faisal Zayed Al-Harbi. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach reprezentacyjnych.
Mecze Faisal Zayed Al-Harbi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11 2024 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 5. kolejka
|
1:3 | – | 0 | 0 | – |
Faisal Zayed Al-Harbi – transfery
W trakcie kariery Faisal Zayed Al-Harbi zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Kuwait SC 2018 – obecnie

-
Al-Jahra 2016 – 2018

-
Najran SC 2015 – 2016

-
Al-Jahra 2011 – 2015

-
Al-Hidd 2011 – 2011
-
Al-Salam SC (Oman) 2011 – 2011

-
Al-Jahra 2010 – 2011

Faisal Zayed Al-Harbi – forma
W ostatnim meczu Faisal Zayed Al-Harbi zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 0,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Faisal Zayed Al-Harbi
Faisal Zayed Al-Harbi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Faisal Zayed Al-Harbi wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Faisal Zayed Al-Harbi na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Faisal Zayed Al-Harbi?
Wycena Faisal Zayed Al-Harbi wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Faisal Zayed Al-Harbi wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.