Ferran Jutgla
napastnik #9Ferran Jutgla jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ferran Jutgla
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ferran Jutgla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ferran Jutgla wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 15,4%. Ferran Jutgla oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ferran Jutgla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ferran Jutgla rozegrał w barwach Celty Vigo w La Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 851 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Ferran Jutgla?
Ferran Jutgla ma na koncie 5 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Club Brugge — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Ferran Jutgla?
Wycena 27-letniego Ferran Jutgla według stanu na czerwiec 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 14 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ferran Jutgla?
Ferran Jutgla urodził się 1 lutego 1999 w Sant Julià de Vilatorta w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Ferran Jutgla – statystyki
Szczegółowe statystyki Ferran Jutgla w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Celta Vigo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ferran Jutgla vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ferran Jutgla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ferran Jutgla wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 15,4%. Ferran Jutgla oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ferran Jutgla – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ferran Jutgla w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 61' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:0 | 33' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
1:2 | 77' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
0:0 | 71' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
5:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 84' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
1:1 | 7' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Ferran Jutgla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ferran Jutgla rozegrał w barwach Celty Vigo w La Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 851 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Ferran Jutgla – forma
W ostatnich 5 meczach Ferran Jutgla zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ferran Jutgla i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
61'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Betis
0
La Liga, 10. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Celtic
1
Celta Vigo
2
Liga Europy, 3. runda
|
77'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Juventus
2
Liga Europy, 2. runda
|
75'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Elche
0
Celta Vigo
0
La Liga, 8. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
5
Racing Santander
0
La Liga, 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Omonia Nikozja
1
Celta Vigo
0
Liga Europy, 1. runda
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Malaga
1
La Liga, 5. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Celta Vigo
1
La Liga, 4. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Celta Vigo
0
La Liga, 6. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 1. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Celta Vigo
0
La Liga, 2. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Celta Vigo
1
La Liga, 37. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga, 36. kolejka
|
76'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Celta Vigo
1
La Liga, 35. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Elche
1
La Liga, 34. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Celta Vigo
0
La Liga, 33. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
1
Freiburg
3
Liga Europy, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Oviedo
3
La Liga, 31. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
Celta Vigo
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
3
La Liga, 30. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
3
Deportivo Alaves
4
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Lyon
0
Celta Vigo
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
33'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Lyon
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
2
La Liga, 27. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
1
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
PAOK
0
Liga Europy, 1/32 finału
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Mallorca
0
La Liga, 25. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lut
Koniec
|
PAOK
1
Celta Vigo
2
Liga Europy, 1/32 finału
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Espanyol
2
Celta Vigo
2
La Liga, 24. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 23. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Celta Vigo
0
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
Celta Vigo
1
Liga Europy, 8. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Lille
1
Liga Europy, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Valencia
1
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
0
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Gru
Karne
|
Albacete
(3)
2
Celta Vigo
(0)
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
0
La Liga, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Bologna FC 1909
2
Liga Europy, 6. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Real Madryt
0
Celta Vigo
2
La Liga, 15. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Karne
|
Sant Andreu
(6)
1
Celta Vigo
(7)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
97'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
0
Espanyol
1
La Liga, 14. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
3
Celta Vigo
2
Liga Europy, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Celta Vigo
1
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
4
La Liga, 12. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Celta Vigo
3
Liga Europy, 4. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
2
La Liga, 11. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
![]()
Puerto de Vega
0
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Celta Vigo
3
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Nicea
1
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
1
La Liga, 9. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
3
PAOK
1
Liga Europy, 2. runda
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Celta Vigo
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Celta Vigo
1
Liga Europy, 1. runda
|
52'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 4. kolejka
|
59'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Betis
1
La Liga, 6. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
1
La Liga, 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
0
Getafe
2
La Liga, 1. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Club Brugge
4
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
0
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Antwerp
2
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Aston Villa
3
Club Brugge
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia), 29. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Club Brugge
1
Aston Villa
3
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Atalanta
1
Club Brugge
3
Liga Mistrzów, play offy
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Club Brugge
2
Atalanta
1
Liga Mistrzów, play offy
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
Club Brugge
1
Puchar Belgii, półfinał
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Antwerp
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 24. kolejka
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Manchester City
3
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Club Brugge
0
Juventus
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Club Brugge
4
KVC Westerlo
3
Jupiler Pro League (Belgia), 20. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 19. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Patro Eisden
1
Club Brugge
3
Puchar Belgii, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Club Brugge
4
Dender FC
1
Jupiler Pro League (Belgia), 16. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Celtic
1
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
77'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Club Brugge
1
Aston Villa
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia), 12. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
AC Milan
3
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
0
Club Brugge
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
2
KAA Gent
4
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
0
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów, 1. runda
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Club Brugge
1
Antwerp
0
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Standard Liege
1
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Club Brugge
0
Cercle Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Club Brugge
1
Fiorentina
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Antwerp
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Fiorentina
3
Club Brugge
2
Liga Konferencji
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
4
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
PAOK
0
Club Brugge
2
Liga Konferencji
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
3
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
64'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
60'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Club Brugge
3
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Molde
2
Club Brugge
1
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
67'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
0
Puchar Belgii
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Club Brugge
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Cercle Brugge
1
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
18'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Club Brugge
4
AS Eupen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
85'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
1
Puchar Belgii
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Antwerp
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
2'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Club Brugge
3
KVC Westerlo
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
KAA Gent
0
Club Brugge
1
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
RWDM
1
Club Brugge
6
Jupiler Pro League (Belgia)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
Standard Liege
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Club Brugge
2
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Club Brugge
1
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
1
Beşiktaş
1
Liga Konferencji
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
KAA Gent
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Club Brugge
2
Osasuna
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
7
AS Eupen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
3 gole
· 43% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.4 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
KVC Westerlo
0
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
2
Seraing United
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
KV Mechelen
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
80'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
SL Benfica
5
Club Brugge
1
Liga Mistrzów
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
![]()
KV Oostende
3
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Club Brugge
2
KAA Gent
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
85'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Cercle Brugge
2
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Club Brugge
0
SL Benfica
2
Liga Mistrzów
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Club Brugge
1
Sint-Truidense VV
4
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Club Brugge
2
Antwerp
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
KAA Gent
2
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Club Brugge
0
Liga Mistrzów
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Club Brugge
4
![]()
KV Oostende
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Standard Liege
3
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Royal Charleroi
1
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Club Brugge
2
KV Kortrijk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Club Brugge
1
Zulte Waregem
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
75'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Barcelona
2
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Barcelona B
0
![]()
UE Llagostera
0
Primera Division RFEF
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Espanyol B
2
Olot
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Espanyol B
0
Barcelona B
1
Segunda Division RFEF
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Espanyol B
2
![]()
CE L'Hospitalet
0
Segunda Division RFEF
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Espanyol B
0
FC Andorra
2
Segunda Division RFEF
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Barcelona B
2
Espanyol B
1
Segunda Division RFEF
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
![]()
CE L'Hospitalet
2
Espanyol B
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Sant Andreu
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Ferran Jutgla 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65.
W ostatnich 10 meczach Ferran Jutgla 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Ferran Jutgla?
Ferran Jutgla jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.69). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ferran Jutgla – zarobki
Ferran Jutgla gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ferran Jutgla (2025/26)
| Rocznie | 2,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 191 tys. € |
| Tygodniowo | 44 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ferran Jutgla w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,3 mln € |
| 2024/25 |
|
540 tys. € |
| 2023/24 |
|
540 tys. € |
| 2022/23 |
|
540 tys. € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
Ferran Jutgla – trofea
W trakcie kariery Ferran Jutgla zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ferran Jutgla
Jakie trofea zdobył Ferran Jutgla?
Ferran Jutgla zdobył w karierze 5 trofeów — 4 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Club Brugge — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Belgii — 1 raz.
Ferran Jutgla – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ferran Jutgla wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ferran Jutgla na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ferran Jutgla
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 27 |
|
10 mln € |
| 11.12.2025 | 26 |
|
7 mln € |
| 11.06.2025 | 26 |
|
8 mln € |
| 25.03.2025 | 26 |
|
7,5 mln € |
| 10.12.2024 | 25 |
|
5 mln € |
| 01.10.2024 | 25 |
|
6 mln € |
| 03.06.2024 | 25 |
|
7,5 mln € |
| 18.12.2023 | 24 |
|
6,5 mln € |
| 22.10.2023 | 24 |
|
8 mln € |
| 08.06.2023 | 24 |
|
10 mln € |
| 21.03.2023 | 24 |
|
11 mln € |
| 03.11.2022 | 23 |
|
14 mln € |
| 06.09.2022 | 23 |
|
7 mln € |
| 28.06.2022 | 23 |
|
3 mln € |
| 20.03.2022 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 12.10.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2021 | 22 |
|
150 tys. € |
| 07.01.2021 | 21 |
|
150 tys. € |
| 07.10.2020 | 21 |
|
150 tys. € |
| 10.02.2020 | 21 |
|
150 tys. € |
| 09.09.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ferran Jutgla?
Wycena Ferran Jutgla wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Ferran Jutgla wyceniano na 14 mln €, a najniżej na 50 tys. €.
