Furkan Kose
bramkarz #1Furkan Kose jest piłkarzem występującym obecnie w Elazığspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.
Forma w ostatnich meczach Furkan Kose
OcenaTransfery
Profil gry
Na jakiej pozycji gra Furkan Kose?
Furkan Kose najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Furkan Kose?
Wycena 33-letniego Furkan Kose według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Furkan Kose?
Furkan Kose urodził się 28 maja 1993 w Samsun. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Furkan Kose – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Furkan Kose. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Furkan Kose
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08 2025 |
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:1 | 37' | 0 | 0 | |||
| 23.08 2025 |
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 17.08 2025 |
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 09.08 2025 |
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Furkan Kose – transfery
W trakcie kariery Furkan Kose zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Elazığspor 2025 – obecnie
-
76 Iğdır Belediyespor 2023 – 2025
-
Sakaryaspor 2021 – 2023
-
Samsunspor 2014 – 2021
-
Samsunspor U21 2011 – 2014

-
Samsun Yolspor Youth do 2011

Furkan Kose – forma
W ostatnich 4 meczach Furkan Kose zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Furkan Kose
Furkan Kose – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Furkan Kose wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Furkan Kose na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Furkan Kose?
Wycena Furkan Kose wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Furkan Kose wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.