Gabriele Gori jest piłkarzem występującym obecnie w Ascoli. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gabriele Gori
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Arezzo
0
Ascoli
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Ascoli
2
Sampdoria
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
17:15
|
Catanzaro
1
Ascoli
6
|
90' |
2 gole
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Gabriele Gori w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabriele Gori wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 25,0%. Gabriele Gori oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gabriele Gori w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabriele Gori rozegrał w barwach Ascoli w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 305 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gabriele Gori
Pierwszy transfer Gabriele Gori w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Avellino do Ascoli za 400 tysięcy euro.
Czy Gabriele Gori ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gabriele Gori nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriele Gori to problemy z sercem z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 119 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gabriele Gori?
Gabriele Gori ma na koncie 3 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Gabriele Gori?
Gabriele Gori najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Gabriele Gori?
Wycena 27-letniego Gabriele Gori według stanu na grudzień 2025 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gabriele Gori?
Gabriele Gori urodził się 13 lutego 1999 w Firenze we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Gabriele Gori - statystyki
Szczegółowe statystyki Gabriele Gori w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ascoli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gabriele Gori
Gabriele Gori vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gabriele Gori
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gabriele Gori w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabriele Gori wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 25,0%. Gabriele Gori oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Gabriele Gori - transfery
W trakcie kariery Gabriele Gori zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ascoli 2026 – obecnie
-
Avellino 2026 – 2026
-
Ascoli 2025 – 2026
-
Avellino 2025 – 2025
-
Sudtirol 2025 – 2025
-
Avellino 2023 – 2025
-
Fiorentina 2023 – 2023
-
Reggina 2022 – 2023

-
Fiorentina 2022 – 2022
-
Cosenza 2021 – 2022
-
Fiorentina 2021 – 2021
-
Vicenza Virtus 2020 – 2021
-
Fiorentina 2020 – 2020
-
Arezzo 2019 – 2020
-
Fiorentina 2019 – 2019
-
Livorno 2019 – 2019
-
Fiorentina 2019 – 2019
-
Foggia 2018 – 2019
-
Fiorentina 2018 – 2018
-
Fiorentina Primavera 2016 – 2018

-
Fiorentina U20 2015 – 2016

-
Fiorentina Youth do 2015

Historia transferów Gabriele Gori
Pierwszy transfer Gabriele Gori w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Avellino do Ascoli za 400 tysięcy euro.
Gabriele Gori - forma
W ostatnich 5 meczach Gabriele Gori zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gabriele Gori 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.48.
W ostatnich 10 meczach Gabriele Gori 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Gabriele Gori?
Gabriele Gori jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.75). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Gabriele Gori w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabriele Gori rozegrał w barwach Ascoli w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 305 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Gabriele Gori - zarobki
Gabriele Gori gra w Ascoli na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 466 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gabriele Gori w Ascoli (2024/25)
| Rocznie | 466 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Gabriele Gori - kontuzje
W trakcie kariery Gabriele Gori zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gabriele Gori
- Uraz 29.12.25 – 01.01.26 (4 dni)
- Uraz o nieznanym charakterze 11.05.23 – 17.05.23 (7 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z sercem
13.03.22 – 09.07.22 (119 dni)
Cosenza opuszczone: 12 meczów
-
Koronawirus
19.01.22 – 13.03.22 (54 dni)
Cosenza opuszczone: 10 meczów
-
Stłuczenie
20.12.20 – 25.12.20 (6 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 1 mecz
Czy Gabriele Gori ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gabriele Gori nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriele Gori to problemy z sercem z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 119 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gabriele Gori - trofea
W trakcie kariery Gabriele Gori zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gabriele Gori?
Gabriele Gori zdobył w karierze 3 trofea — 1 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Avellino — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (C) — 1 raz.
Gabriele Gori - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gabriele Gori wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gabriele Gori na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gabriele Gori?
Wycena Gabriele Gori wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Gabriele Gori wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.