Gianluca Caprari jest piłkarzem występującym obecnie w Calcio Padova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gianluca Caprari
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź
17:15
|
Calcio Padova
0
Carrarese
2
|
56' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 6. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
15:00
|
Palermo
2
Calcio Padova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 5. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
15:00
|
Calcio Padova
1
Ascoli
0
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Serie B, 4. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Gianluca Caprari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gianluca Caprari wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gianluca Caprari oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gianluca Caprari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gianluca Caprari rozegrał w barwach Calcio Padovy w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 342 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gianluca Caprari
Pierwszy transfer Gianluca Caprari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z AS Roma do Pescary za 1,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gianluca Caprari było przejście z Interu Mediolan do Sampdorii w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Ile zarabia Gianluca Caprari?
Na podstawie kontraktu z Calcio Padova, Gianluca Caprari otrzymuje 560 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 46,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Caprari w listopadzie 2026 to 10,8 tysiąca euro, a dziennie około 1,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Gianluca Caprari ma kontuzję?
Obecnie Gianluca Caprari ma uraz — stłuczenie — i pauzuje w Calcio Padova.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gianluca Caprari to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 224 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gianluca Caprari?
Gianluca Caprari ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2012 roku.
Na jakiej pozycji gra Gianluca Caprari?
Gianluca Caprari najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Gianluca Caprari?
Wycena 33-letniego Gianluca Caprari według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gianluca Caprari?
Gianluca Caprari urodził się 30 lipca 1993 w Roma we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Gianluca Caprari - statystyki
Szczegółowe statystyki Gianluca Caprari w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Calcio Padova oraz reprezentacja Włoch. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gianluca Caprari
Gianluca Caprari vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gianluca Caprari
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gianluca Caprari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gianluca Caprari wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gianluca Caprari oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Gianluca Caprari - transfery
W trakcie kariery Gianluca Caprari zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 48,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Calcio Padova 2026 – obecnie
-
Monza 2023 – 2026
-
Hellas Verona 2023 – 2023
-
Monza 2022 – 2023
-
Hellas Verona 2022 – 2022
-
Sampdoria 2022 – 2022
-
Hellas Verona 2021 – 2022
-
Sampdoria 2021 – 2021
-
Benevento 2020 – 2021
-
Sampdoria 2020 – 2020
-
Parma 2020 – 2020
-
Sampdoria 2017 – 2020
-
Inter Mediolan 2017 – 2017
-
Pescara 2016 – 2017
-
Inter Mediolan 2016 – 2016
-
Pescara 2014 – 2016
-
AS Roma 2013 – 2014
-
Pescara 2012 – 2013
-
AS Roma 2012 – 2012
-
Pescara 2011 – 2012
-
AS Roma 2011 – 2011
-
AS Roma U20 2010 – 2011

-
AS Rom Youth do 2010

Historia transferów Gianluca Caprari
Pierwszy transfer Gianluca Caprari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z AS Roma do Pescary za 1,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gianluca Caprari było przejście z Interu Mediolan do Sampdorii w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Gianluca Caprari - forma
W ostatnich 5 meczach Gianluca Caprari zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gianluca Caprari 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.71.
W ostatnich 10 meczach Gianluca Caprari 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Gianluca Caprari?
Gianluca Caprari jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.71 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.57). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Gianluca Caprari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gianluca Caprari rozegrał w barwach Calcio Padovy w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 342 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Gianluca Caprari - zarobki
Gianluca Caprari gra w Calcio Padova na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 560 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gianluca Caprari w Calcio Padova (2025/26)
| Rocznie | 560 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 47 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Gianluca Caprari?
Na podstawie kontraktu z Calcio Padova, Gianluca Caprari otrzymuje 560 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 46,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Caprari w listopadzie 2026 to 10,8 tysiąca euro, a dziennie około 1,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Gianluca Caprari - kontuzje
W trakcie kariery Gianluca Caprari zanotował 19 kontuzji, przez które opuścił łącznie 81 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gianluca Caprari
-
Stłuczenie
pauzuje od 26 dni
11.10.26 (26 dni)
Calcio Padova opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
17.02.25 – 04.03.25 (16 dni)
Monza opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.01.25 – 11.02.25 (13 dni)
Monza opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.09.23 – 26.04.24 (224 dni)
Monza opuszczone: 29 meczów
-
Uraz
17.01.23 – 20.01.23 (4 dni)
Monza opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 30.05.22 – 11.06.22 (13 dni)
-
Uraz
03.02.22 – 11.02.22 (9 dni)
Hellas Verona opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
21.05.21 – 23.05.21 (3 dni)
Benevento opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.04.21 – 28.04.21 (6 dni)
Benevento opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.04.21 – 19.04.21 (3 dni)
Benevento opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.01.21 – 14.01.21 (7 dni)
Benevento opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
20.01.19 – 13.04.19 (84 dni)
Sampdoria opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
16.09.18 – 28.09.18 (13 dni)
Sampdoria opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
22.04.18 – 03.05.18 (12 dni)
Sampdoria opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
10.03.17 – 20.03.17 (11 dni)
Pescara opuszczone: 2 mecze
-
Złamanie kości śródstopia
10.10.14 – 18.12.14 (70 dni)
Pescara opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.12.13 – 05.01.14 (30 dni)
AS Roma opuszczone: 3 mecze
-
Uraz barku
29.04.13 – 19.06.13 (52 dni)
Pescara opuszczone: 4 mecze
-
Uraz barku
23.02.12 – 14.03.12 (21 dni)
Pescara opuszczone: 3 mecze
Czy Gianluca Caprari ma kontuzję?
Obecnie Gianluca Caprari ma uraz — stłuczenie — i pauzuje w Calcio Padova.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gianluca Caprari to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 224 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gianluca Caprari - trofea
W trakcie kariery Gianluca Caprari zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gianluca Caprari?
Gianluca Caprari zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Pescarze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Włoch Primavery — 1 raz.
Gianluca Caprari - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gianluca Caprari wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gianluca Caprari na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gianluca Caprari?
Wycena Gianluca Caprari wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Gianluca Caprari wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 50 tys. €.