Haythem Jouini jest piłkarzem występującym obecnie w Al Quwa Al Jawiya. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Haythem Jouini
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
17:00
|
Al-Wasl FC
4
Al Quwa Al Jawiya
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | |||
| AFC Champions League Elite, 4. runda | |||||||
|
26 Paź
19:15
|
Al Quwa Al Jawiya
1
Pakhtakor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| AFC Champions League Elite, 3. runda | |||||||
|
12 Paź
20:15
|
Al Quwa Al Jawiya
1
Al Ain
4
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| AFC Champions League Elite, 2. runda | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Haythem Jouini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Haythem Jouini wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.07, a skuteczność strzałów to 20,0%. Haythem Jouini oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Haythem Jouini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Haythem Jouini rozegrał w barwach Al Quwa Al Jawiya w AFC Champions League Elite 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 142 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Haythem Jouini
Pierwszy transfer Haythem Jouini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z ES Tunis do Al Adalahu za 90 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Haythem Jouini było przejście z Stade Tunisien do Dibba Al Hisn w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 150 tysięcy euro.
Czy Haythem Jouini ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Haythem Jouini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Haythem Jouini to uraz kolana z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 90 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Haythem Jouini?
Haythem Jouini ma na koncie 12 trofeów — 10 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Tunezji — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z ES Tunis — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Haythem Jouini?
Haythem Jouini najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Haythem Jouini?
Wycena 33-letniego Haythem Jouini według stanu na grudzień 2025 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Haythem Jouini?
Haythem Jouini urodził się 7 maja 1993 w Bājah w Tunezji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Haythem Jouini - statystyki
Szczegółowe statystyki Haythem Jouini w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Quwa Al Jawiya oraz reprezentacja Tunezji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Haythem Jouini
Atak
Obrona
Podania Haythem Jouini
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Haythem Jouini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Haythem Jouini wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.07, a skuteczność strzałów to 20,0%. Haythem Jouini oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Haythem Jouini - transfery
W trakcie kariery Haythem Jouini zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 240 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Quwa Al Jawiya 2025 – obecnie

-
Dibba Al Hisn 2024 – 2025
-
Stade Tunisien 2022 – 2024
-
Al-Ahly SC 2021 – 2022

-
El Mokawloon 2020 – 2021
-
Al Adalah 2020 – 2020
-
ES Tunis 2017 – 2020
-
Tenerife 2016 – 2017
-
ES Tunis 2012 – 2016
-
Esperance Tunis U21 do 2012

Historia transferów Haythem Jouini
Pierwszy transfer Haythem Jouini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z ES Tunis do Al Adalahu za 90 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Haythem Jouini było przejście z Stade Tunisien do Dibba Al Hisn w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 150 tysięcy euro.
Haythem Jouini - forma
W ostatnich 5 meczach Haythem Jouini zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,06. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Haythem Jouini 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.06.
W ostatnich 10 meczach Haythem Jouini 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.91.
W jakiej formie jest Haythem Jouini?
Haythem Jouini jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.06 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.07). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Haythem Jouini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Haythem Jouini rozegrał w barwach Al Quwa Al Jawiya w AFC Champions League Elite 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 142 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Haythem Jouini - kontuzje
W trakcie kariery Haythem Jouini zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Haythem Jouini
-
Uraz kolana
11.05.15 – 23.06.15 (44 dni)
ES Tunis opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
20.02.15 – 25.03.15 (34 dni)
ES Tunis opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
01.04.14 – 29.06.14 (90 dni)
ES Tunis opuszczone: 13 meczów
-
Uraz kostki
08.05.13 – 03.07.13 (57 dni)
ES Tunis opuszczone: 9 meczów
Czy Haythem Jouini ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Haythem Jouini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Haythem Jouini to uraz kolana z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 90 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Haythem Jouini - trofea
W trakcie kariery Haythem Jouini zdobył 12 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Haythem Jouini?
Haythem Jouini zdobył w karierze 12 trofeów — 10 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w ES Tunis — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Tunezji — 4 razy.
Haythem Jouini - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Haythem Jouini wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Haythem Jouini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Haythem Jouini?
Wycena Haythem Jouini wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Haythem Jouini wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.