Ilnur Alshin jest piłkarzem występującym obecnie w Fakel. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ilnur Alshin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ilnur Alshin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ilnur Alshin wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ilnur Alshin oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ilnur Alshin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ilnur Alshin rozegrał w barwach Fakel w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 761 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ilnur Alshin
Pierwszy transfer Ilnur Alshin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Nara-SBFR Naro-Fominsk do Spartak Moscow Youth za 35 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ilnur Alshin było przejście z Baltika do Fakel w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 120 tysięcy euro.
Ile zarabia Ilnur Alshin?
Na podstawie kontraktu z Fakel, Ilnur Alshin otrzymuje 524,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 43,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Alshin w listopadzie 2026 to 10,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Ilnur Alshin ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ilnur Alshin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ilnur Alshin to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ilnur Alshin?
Ilnur Alshin ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Ilnur Alshin?
Ilnur Alshin najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Ilnur Alshin?
Wycena 33-letniego Ilnur Alshin według stanu na czerwiec 2023 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ilnur Alshin?
Ilnur Alshin urodził się 31 sierpnia 1993 w Tyumen w Rosji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Ilnur Alshin – statystyki
Szczegółowe statystyki Ilnur Alshin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fakel. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ilnur Alshin vs. inni
Jakie statystyki ma Ilnur Alshin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ilnur Alshin wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ilnur Alshin oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ilnur Alshin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ilnur Alshin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
1:0 | 69' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 2 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
0:5 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 48' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
0:0 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
2:1 | 19' | 1 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
1:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ilnur Alshin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ilnur Alshin rozegrał w barwach Fakel w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 761 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Ilnur Alshin – transfery
W trakcie kariery Ilnur Alshin zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 155 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fakel 2022 – obecnie
-
Baltika 2019 – 2022
-
FK Tambov-M 2019 – 2019

-
FC Avangard Kursk 2018 – 2019

-
FC Tosno 2018 – 2018
-
FC Avangard Kursk 2017 – 2018

-
FC Tosno 2016 – 2017
-
Fakel 2013 – 2016
-
Spartak Moscow Youth 2010 – 2013

-
Nara-SBFR Naro-Fominsk do 2010

Historia transferów Ilnur Alshin
Pierwszy transfer Ilnur Alshin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Nara-SBFR Naro-Fominsk do Spartak Moscow Youth za 35 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ilnur Alshin było przejście z Baltika do Fakel w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 120 tysięcy euro.
Ilnur Alshin – forma
W ostatnich 5 meczach Ilnur Alshin zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ilnur Alshin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Ilnur Alshin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Ilnur Alshin?
Ilnur Alshin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.89). Jego dyspozycja rośnie.
Ilnur Alshin – zarobki
Ilnur Alshin gra w Fakel na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 524 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ilnur Alshin w Fakel (2024/25)
| Rocznie | 524 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 44 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Ilnur Alshin?
Na podstawie kontraktu z Fakel, Ilnur Alshin otrzymuje 524,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 43,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Alshin w listopadzie 2026 to 10,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ilnur Alshin – kontuzje
W trakcie kariery Ilnur Alshin zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ilnur Alshin
-
Rana
30.08.26 – 16.09.26 (17 dni)
Fakel opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
02.09.22 – 03.10.22 (32 dni)
Fakel opuszczone: 5 meczów
Czy Ilnur Alshin ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ilnur Alshin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ilnur Alshin to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ilnur Alshin – trofea
W trakcie kariery Ilnur Alshin zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ilnur Alshin?
Ilnur Alshin zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Fakel — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rosji — 1 raz.
Ilnur Alshin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ilnur Alshin wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ilnur Alshin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ilnur Alshin?
Wycena Ilnur Alshin wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Ilnur Alshin wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.