Ivan Timoshenko jest piłkarzem występującym obecnie w Rodina Moskva. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Timoshenko
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ivan Timoshenko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Timoshenko wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.62, a skuteczność strzałów to 14,3%. Ivan Timoshenko oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Timoshenko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Timoshenko rozegrał w barwach Rodina Moskva w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 542 minuty. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Czy Ivan Timoshenko ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ivan Timoshenko nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Timoshenko to uraz nogi z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivan Timoshenko?
Ivan Timoshenko ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Timoshenko?
Ivan Timoshenko najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Timoshenko?
Wycena 27-letniego Ivan Timoshenko według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Timoshenko?
Ivan Timoshenko urodził się 9 maja 1999 w Stavropol w Rosji. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Ivan Timoshenko – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Timoshenko w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rodina Moskva. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ivan Timoshenko vs. inni
Jakie statystyki ma Ivan Timoshenko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Timoshenko wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.62, a skuteczność strzałów to 14,3%. Ivan Timoshenko oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ivan Timoshenko – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Timoshenko w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
2:1 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
2:2 | 15' | 1 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
3:0 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:3 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
3:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
1:4 | 60' | 1 | 0 |
Ile meczów rozegrał Ivan Timoshenko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Timoshenko rozegrał w barwach Rodina Moskva w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 542 minuty. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Ivan Timoshenko – transfery
W trakcie kariery Ivan Timoshenko zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rodina Moskva 2025 – obecnie
-
Akron 2024 – 2025
-
Rodina Moskva 2022 – 2024
-
Chernomorets 2022 – 2022
-
Podbrezova 2021 – 2022
-
Chernomorets 2020 – 2021
-
Veles 2019 – 2020
-
Elektroavtomatika Stavropol 2017 – 2019

-
UOR Stavropol do 2017

Ivan Timoshenko – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Timoshenko zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ivan Timoshenko 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73.
W ostatnich 10 meczach Ivan Timoshenko 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest Ivan Timoshenko?
Ivan Timoshenko jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.62). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ivan Timoshenko – zarobki
Ivan Timoshenko gra w Rodina Moskva na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 230 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ivan Timoshenko w Rodina Moskva (2024/25)
| Rocznie | 230 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 19 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 630 € |
Ivan Timoshenko – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Timoshenko zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Timoshenko
-
Uraz nogi
03.05.21 – 12.06.21 (41 dni)
Chernomorets opuszczone: 6 meczów
Czy Ivan Timoshenko ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ivan Timoshenko nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Timoshenko to uraz nogi z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Timoshenko – trofea
W trakcie kariery Ivan Timoshenko zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ivan Timoshenko?
Ivan Timoshenko zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Rodina Moskva — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rosji — 1 raz.
Ivan Timoshenko – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Timoshenko wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Timoshenko na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Timoshenko?
Wycena Ivan Timoshenko wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Ivan Timoshenko wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 25 tys. €.