Jakub Holubek
obrońca #14Jakub Holubek jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jakub Holubek
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Jakub Holubek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Jakub Holubek wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jakub Holubek oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jakub Holubek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Jakub Holubek rozegrał w barwach Trenczyn w Nike liga 30 meczów, w Pucharze Słowacji 2 mecze oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 173 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jakub Holubek?
Jakub Holubek ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Słowacji — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Trenczyn — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Jakub Holubek?
Jakub Holubek najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Jakub Holubek?
Wycena 35-letniego Jakub Holubek według stanu na maj 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jakub Holubek?
Jakub Holubek urodził się 12 stycznia 1991 w Trenčín na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Jakub Holubek – statystyki
Szczegółowe statystyki Jakub Holubek w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Trenczyn oraz reprezentacja Słowacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jakub Holubek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Jakub Holubek wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jakub Holubek oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jakub Holubek – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jakub Holubek w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
3:0 | 66' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
4:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Mar
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Mar
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Mar
Koniec
|
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Lut
Koniec
|
Nike liga, 22. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Jakub Holubek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Jakub Holubek rozegrał w barwach Trenczyn w Nike liga 30 meczów, w Pucharze Słowacji 2 mecze oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 173 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Jakub Holubek – transfery
W trakcie kariery Jakub Holubek zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
OSK Trencianske Stankovce 2026 – obecnie

-
Trenczyn 2024 – 2026
-
Piast Gliwice 2019 – 2024
-
Zylina 2016 – 2019
-
Trenczyn 2010 – 2016
-
AS Trencin U19 2009 – 2010

-
AS Trencin U17 2008 – 2009

-
AS Trencin Youth do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jakub Holubek
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 05.08.2026 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 14.08.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Jakub Holubek – forma
W ostatnich 5 meczach Jakub Holubek zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jakub Holubek i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Maj
Koniec
|
Trenczyn
3
FC Koszyce
0
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Ruzomberok
4
Trenczyn
3
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Trenczyn
1
Komarno
2
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Tatran Prešov
0
Trenczyn
1
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Skalica
4
Trenczyn
1
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Trenczyn
1
Tatran Prešov
0
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Trenczyn
3
Ruzomberok
1
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Trenczyn
2
Skalica
1
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Koszyce
2
Trenczyn
0
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Skalica
0
Trenczyn
1
Nike liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Trenczyn
2
Nike liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Trenczyn
0
Podbrezova
4
Nike liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Ruzomberok
0
Trenczyn
0
Nike liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Trenczyn
0
Tatran Prešov
0
Nike liga, 17. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Trenczyn
0
Dunajska Streda
3
Nike liga, 16. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Zylina
4
Trenczyn
1
Nike liga, 15. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Trenczyn
2
FC Koszyce
0
Nike liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Trenczyn
0
Nike liga, 13. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Trenczyn
0
Komarno
1
Nike liga, 12. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Malženice
1
Trenczyn
3
Puchar Słowacji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Trenczyn
1
Skalica
1
Nike liga, 11. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Zemplin Michalovce
2
Trenczyn
0
Nike liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Trenczyn
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Podbrezova
2
Trenczyn
0
Nike liga, 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Trenczyn
0
Ruzomberok
3
Nike liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Tatran Prešov
2
Trenczyn
3
Nike liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Dunajska Streda
4
Trenczyn
1
Nike liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Trenczyn
2
Zylina
1
Nike liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Koszyce
0
Trenczyn
1
Nike liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Trenczyn
0
Spartak Trnava
1
Nike liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Komarno
1
Trenczyn
2
Nike liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ruzomberok
1
Trenczyn
0
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Trenczyn
2
Dukla Bańska Bystrzyca
2
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Zemplin Michalovce
3
Trenczyn
2
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Trenczyn
1
Komarno
0
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
2
Trenczyn
3
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Skalica
1
Trenczyn
0
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Trenczyn
3
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Skalica
0
Trenczyn
0
Nike liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Podbrezova
2
Trenczyn
1
Nike liga, 20. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Trenczyn
1
Komarno
0
Nike liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Trenczyn
1
Puchar Słowacji, 1/8 finału
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Trenczyn
0
Zemplin Michalovce
0
Nike liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Trenczyn
2
Zylina
4
Nike liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Trenczyn
0
Ruzomberok
0
Nike liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Koszyce
0
Trenczyn
0
Nike liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Trenczyn
2
Skalica
1
Nike liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Trenczyn
1
Nike liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Trenczyn
0
Dunajska Streda
3
Nike liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Ruzomberok
1
Trenczyn
0
Nike liga, 3. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Trenczyn
2
FC Koszyce
0
Nike liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Trenczyn
0
Nike liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Jagiellonia Białystok
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Warta Poznań
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Pogoń Szczecin
0
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Widzew Łódź
1
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Puszcza Niepołomice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Ruch Chorzów
3
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Piast Gliwice
3
Raków Częstochowa
0
STS Puchar Polski
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Bruk-Bet Termalica
0
Piast Gliwice
1
STS Puchar Polski
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Piast Gliwice
3
Widzew Łódź
2
PKO BP Ekstraklasa
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Cracovia
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Raków Częstochowa
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Górnik Zabrze
0
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Warta Poznań
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Miedź Legnica
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Stal Mielec
0
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Jagiellonia Białystok
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Lechia Gdańsk
1
Piast Gliwice
3
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Warta Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Wisła Płock
1
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
![]()
Gornik Walbrzych
1
Piast Gliwice
2
STS Puchar Polski
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Lech Poznań
1
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
4
Stal Mielec
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Cracovia
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Legia Warszawa
2
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Zagłębie Lubin
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Bruk-Bet Termalica
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Warta Poznań
2
Piast Gliwice
3
PKO BP Ekstraklasa
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Legia Warszawa
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Górnik Łęczna
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Finlandia
0
Słowacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Norwegia
2
Słowacja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Górnik Zabrze
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Wisła Płock
0
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lut
Karne
|
Piast Gliwice
(2)
0
Górnik Zabrze
(4)
0
STS Puchar Polski
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Pogoń Szczecin
2
PKO BP Ekstraklasa
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Bruk-Bet Termalica
1
PKO BP Ekstraklasa
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Lech Poznań
1
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Malta
0
Słowacja
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Słowenia
1
Słowacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Górnik Zabrze
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
4
Wisła Płock
3
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Słowacja
1
Bułgaria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Wisła Kraków
3
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Legia Warszawa
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Warta Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Wisła Kraków
3
Piast Gliwice
4
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Raków Częstochowa
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0
Piast Gliwice
5
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Legia Warszawa
2
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Lechia Gdańsk
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Szkocja
1
Słowacja
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Lech Poznań
4
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Stal Mielec
3
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa
|
84'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Piast Gliwice
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Piast Gliwice
3
TSV Hartberg
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Warta Poznań
0
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Pogoń Szczecin
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Pogoń Szczecin
1
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Legia Warszawa
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Lechia Gdańsk
1
Piast Gliwice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Lech Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
0
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Piast Gliwice
4
Wisła Kraków
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Jakub Holubek 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.69.
W ostatnich 10 meczach Jakub Holubek 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.69.
W jakiej formie jest Jakub Holubek?
Jakub Holubek jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.69 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.70).
Jakub Holubek – zarobki
Jakub Holubek gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 145 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jakub Holubek (2023/24)
| Rocznie | 145 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 12 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 396 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jakub Holubek w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
145 tys. € |
Jakub Holubek – trofea
W trakcie kariery Jakub Holubek zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jakub Holubek
Jakie trofea zdobył Jakub Holubek?
Jakub Holubek zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Trenczyn — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowacji — 3 razy.
Jakub Holubek – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jakub Holubek wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jakub Holubek na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jakub Holubek
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 35 |
|
75 tys. € |
| 18.12.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 19.06.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2024 | 33 |
|
100 tys. € |
| 06.06.2024 | 33 |
|
100 tys. € |
| 28.12.2023 | 32 |
|
150 tys. € |
| 08.06.2023 | 32 |
|
150 tys. € |
| 15.11.2022 | 31 |
|
200 tys. € |
| 28.09.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 13.06.2022 | 31 |
|
450 tys. € |
| 30.12.2021 | 30 |
|
350 tys. € |
| 30.05.2021 | 30 |
|
350 tys. € |
| 18.01.2021 | 30 |
|
300 tys. € |
| 14.01.2020 | 29 |
|
250 tys. € |
| 24.06.2019 | 28 |
|
350 tys. € |
| 28.12.2018 | 27 |
|
450 tys. € |
| 12.07.2018 | 27 |
|
400 tys. € |
| 27.12.2017 | 26 |
|
450 tys. € |
| 27.06.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 30.12.2016 | 25 |
|
350 tys. € |
| 27.06.2016 | 25 |
|
300 tys. € |
| 13.12.2015 | 24 |
|
350 tys. € |
| 08.06.2015 | 24 |
|
475 tys. € |
| 24.12.2014 | 23 |
|
600 tys. € |
| 21.06.2014 | 23 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2014 | 22 |
|
450 tys. € |
| 11.06.2013 | 22 |
|
450 tys. € |
| 06.12.2012 | 21 |
|
300 tys. € |
| 13.06.2012 | 21 |
|
250 tys. € |
| 19.01.2012 | 21 |
|
125 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jakub Holubek?
Wycena Jakub Holubek wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Jakub Holubek wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.