Jarno Vervaque jest piłkarzem występującym obecnie w Molenbeek. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jarno Vervaque
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Jarno Vervaque w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jarno Vervaque wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jarno Vervaque oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jarno Vervaque w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jarno Vervaque rozegrał w barwach Molenbeeku w Pucharze Belgii 1 mecz, w Challenger Pro League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 399 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Czy Jarno Vervaque ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Jarno Vervaque nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jarno Vervaque to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 158 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jarno Vervaque?
Jarno Vervaque najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Jarno Vervaque?
Wycena 26-letniego Jarno Vervaque według stanu na kwiecień 2026 wynosi 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jarno Vervaque?
Jarno Vervaque urodził się 26 września 2000 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jarno Vervaque – statystyki
Szczegółowe statystyki Jarno Vervaque w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Molenbeek. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jarno Vervaque
Jarno Vervaque vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jarno Vervaque
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jarno Vervaque w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jarno Vervaque wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jarno Vervaque oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jarno Vervaque – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jarno Vervaque w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jarno Vervaque
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
2:6 | 20' | 0 | 1 | – | |||
| 06.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
3:0 | 76' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
2:4 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
2:1 | 86' | 0 | 1 | ||||
| 14.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
0:2 | 60' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jarno Vervaque w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jarno Vervaque rozegrał w barwach Molenbeeku w Pucharze Belgii 1 mecz, w Challenger Pro League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 399 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Jarno Vervaque – transfery
W trakcie kariery Jarno Vervaque zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Molenbeek 2024 – obecnie
-
Royal Knokke 2021 – 2024

-
FC Gullegem 2020 – 2021

-
Club Brugge II 2019 – 2020
-
FC Brügge U18 2018 – 2019

-
Club Bruges U19 2017 – 2018

-
FC Brügge U17 2016 – 2017

-
Club Brugge Youth do 2016

Jarno Vervaque – forma
W ostatnich 5 meczach Jarno Vervaque zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Jarno Vervaque
W ostatnich 5 meczach Jarno Vervaque ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 6 meczach Jarno Vervaque 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 6 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Jarno Vervaque?
Jarno Vervaque jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.53). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jarno Vervaque – kontuzje
W trakcie kariery Jarno Vervaque zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jarno Vervaque
-
Uraz kolana
23.01.25 – 29.06.25 (158 dni)
Molenbeek opuszczone: 15 meczów
Czy Jarno Vervaque ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Jarno Vervaque nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jarno Vervaque to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 158 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jarno Vervaque – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jarno Vervaque wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jarno Vervaque na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jarno Vervaque?
Wycena Jarno Vervaque wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Jarno Vervaque wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.