Javier Jimenez jest piłkarzem występującym obecnie w Hércules. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Javi Jimenez
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Javi Jimenez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javi Jimenez wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Javi Jimenez oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javi Jimenez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Javi Jimenez rozegrał w barwach Hérculesa w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Javi Jimenez ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Javi Jimenez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javi Jimenez to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Javi Jimenez?
Javi Jimenez ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Javi Jimenez?
Javi Jimenez najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Javi Jimenez?
Wycena 30-letniego Javi Jimenez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javi Jimenez?
Javi Jimenez urodził się 11 stycznia 1996 w Quesada w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Javi Jimenez – statystyki
Szczegółowe statystyki Javi Jimenez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hércules. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Javi Jimenez
Javier Jimenez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Javi Jimenez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Javi Jimenez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javi Jimenez wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Javi Jimenez oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Javi Jimenez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javi Jimenez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Javi Jimenez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 26.09 2026 |
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 30.01 2026 |
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 2
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 25.01 2026 |
Primera Division RFEF, 21. kolejka grupy 2
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 11.01 2026 |
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Javi Jimenez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Javi Jimenez rozegrał w barwach Hérculesa w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Javi Jimenez – transfery
W trakcie kariery Javi Jimenez zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hércules 2025 – obecnie
-
Ibiza 2023 – 2025
-
Malaga 2021 – 2023
-
Mirandes 2020 – 2021
-
UE Cornella 2019 – 2020

-
Cultural Leonesa 2019 – 2019
-
Gimnastic de Tarragona 2017 – 2019
-
Atlético Malagueño 2016 – 2017

-
FC Villarreal C 2015 – 2016

-
Villarreal U19 2014 – 2015
-
FC Villarreal Youth do 2014

Javi Jimenez – forma
W ostatnich 5 meczach Javi Jimenez zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Javi Jimenez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W ostatnich 10 meczach Javi Jimenez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W jakiej formie jest Javi Jimenez?
Javi Jimenez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.61). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Javi Jimenez – zarobki
Javi Jimenez gra w Hércules na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 68 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Javi Jimenez – kontuzje
W trakcie kariery Javi Jimenez zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javi Jimenez
-
Uraz
25.04.22 – 16.05.22 (22 dni)
Malaga opuszczone: 3 mecze
Czy Javi Jimenez ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Javi Jimenez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javi Jimenez to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javi Jimenez – trofea
W trakcie kariery Javi Jimenez zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Javi Jimenez?
Javi Jimenez zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Villarreal B — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Premier League International Cup — 1 raz.
Javi Jimenez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javi Jimenez wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javi Jimenez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Javi Jimenez?
Wycena Javi Jimenez wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Javi Jimenez wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.