Jose Belman jest piłkarzem występującym obecnie w CF Talavera. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Javier Belman
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Javier Belman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javier Belman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.97. Javier Belman oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Belman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Javier Belman rozegrał w barwach Juventud Torremolinos w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Javier Belman ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Javier Belman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Belman to uraz kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Javier Belman?
Javier Belman najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Javier Belman?
Wycena 28-letniego Javier Belman według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javier Belman?
Javier Belman urodził się 4 października 1998 w Alicante w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Javier Belman – statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Belman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CF Talavera. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jose Belman vs. inni
Jakie statystyki ma Javier Belman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javier Belman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.97. Javier Belman oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Javier Belman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javier Belman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Javier Belman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Javier Belman rozegrał w barwach Juventud Torremolinos w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Javier Belman – transfery
W trakcie kariery Javier Belman zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Juventud Torremolinos CF 2026 – obecnie

-
CF Talavera 2026 – 2026
-
Ibiza 2024 – 2026
-
Fuenlabrada 2023 – 2024
-
Leganes 2022 – 2023
-
Free Player 2022 – 2022

-
Fuenlabrada 2020 – 2022
-
Real Madryt B 2017 – 2020
-
Real Madryt U19 2016 – 2017
-
Real Madrid U18 2015 – 2016

-
Real Madrid U17 2014 – 2015

-
Real Madrid Youth 2012 – 2014

-
Getafe CF Youth 2011 – 2012

-
CF Rayo Majadahonda Youth do 2011

Javier Belman – forma
W ostatnich 5 meczach Javier Belman zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,43. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Javier Belman 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.43.
W ostatnich 10 meczach Javier Belman 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.43.
W jakiej formie jest Javier Belman?
Javier Belman jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.43 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.97). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Javier Belman – zarobki
Javier Belman gra w CF Talavera na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 260 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Javier Belman w CF Talavera (2022/23)
| Rocznie | 260 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 22 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 714 € |
Javier Belman – kontuzje
W trakcie kariery Javier Belman zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javier Belman
-
Uraz kolana
12.02.20 – 14.05.20 (93 dni)
Real Madryt B opuszczone: 4 mecze
Czy Javier Belman ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Javier Belman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Belman to uraz kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javier Belman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Belman wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Belman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Javier Belman?
Wycena Javier Belman wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Javier Belman wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.