Jonathan Okoronkwo

napastnik #10
Narodowość Nigeria Aktualny klub Sivasspor
Wiek / data ur.22 lat (13.09.2003)
Wzrost1,76 m
Waga72 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki509 tys. $
Dołączył29.01.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa1 mln €

Jonathan Okoronkwo jest piłkarzem występującym obecnie w Sivasspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Jonathan Okoronkwo

Ocena
26.04 Sivasspor 76 Iğdır Belediyespor 2:1 6.2
19.04 Yeni Çorumspor Sivasspor 3:1 6.2
13.04 Sivasspor İstanbulspor 1:3 6.4
05.04 Sivasspor Erokspor 1:3 5.5
21.03 Manisa BBSK Sivasspor 0:1 7.9
Najbliższy hitowy mecz
Chicago Fire Charlotte
02.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

509 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 42 tys. $
tygodniowo: 10 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer29.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

1 mln €
+200 tys. € (+25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,76 m
Waga 72 kg
Mapa pozycji

Historia transferów Jonathan Okoronkwo

Pierwszy transfer Jonathan Okoronkwo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Botew Płowdiw do FC Krasnodar za 400 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Jonathan Okoronkwo było przejście z FC Krasnodar do Hataysporu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 800 tysięcy euro.

Ile zarabia Jonathan Okoronkwo?

Na podstawie kontraktu z Sivasspor, Jonathan Okoronkwo otrzymuje 509 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 42,4 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Okoronkwo w sierpniu 2026 to 9,8 tysiąca dolarów, a dziennie około 1,4 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Jonathan Okoronkwo?

Jonathan Okoronkwo najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Jaka jest wartość rynkowa Jonathan Okoronkwo?

Wycena 22-letniego Jonathan Okoronkwo według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jonathan Okoronkwo?

Jonathan Okoronkwo urodził się 13 września 2003 w Calabar (Nigeria). Obecnie piłkarz ma 22 lata.