Jorrit Hendrix jest piłkarzem występującym obecnie w Fortuna Düsseldorf. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jorrit Hendrix
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jorrit Hendrix w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorrit Hendrix wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 4,2%. Jorrit Hendrix oddaje średnio 2,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jorrit Hendrix w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorrit Hendrix rozegrał w barwach Fortuny Düsseldorf w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 833 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jorrit Hendrix
Pierwszy transfer Jorrit Hendrix w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z PSV Eindhoven do Spartak Moscow za 500 tysięcy euro.
Czy Jorrit Hendrix ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jorrit Hendrix nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorrit Hendrix to złamanie przedramienia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 91 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jorrit Hendrix?
Jorrit Hendrix ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Jorrit Hendrix?
Jorrit Hendrix najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jorrit Hendrix?
Wycena 31-letniego Jorrit Hendrix według stanu na październik 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jorrit Hendrix?
Jorrit Hendrix urodził się 6 lutego 1995 w Panningen w Holandii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Jorrit Hendrix – statystyki
Szczegółowe statystyki Jorrit Hendrix w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fortuna Düsseldorf. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jorrit Hendrix vs. inni
Jakie statystyki ma Jorrit Hendrix w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorrit Hendrix wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 4,2%. Jorrit Hendrix oddaje średnio 2,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Jorrit Hendrix – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jorrit Hendrix w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
0:0 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
1:3 | 73' | 0 | 1 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
1:2 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
2:2 | 73' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
0:2 | 78' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Jorrit Hendrix w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorrit Hendrix rozegrał w barwach Fortuny Düsseldorf w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 833 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Jorrit Hendrix – transfery
W trakcie kariery Jorrit Hendrix zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fortuna Düsseldorf 2026 – obecnie
-
Preußen Münster 2024 – 2026
-
Western Sydney Wanderers 2023 – 2024
-
Free Player 2023 – 2023

-
Fortuna Düsseldorf 2022 – 2023
-
Spartak Moscow 2022 – 2022
-
Feyenoord Rotterdam 2022 – 2022
-
Spartak Moscow 2021 – 2022
-
PSV Eindhoven 2013 – 2021
-
PSV U19 2011 – 2013
-
PSV Eindhoven U17 2010 – 2011

-
Jong PSV do 2010
Historia transferów Jorrit Hendrix
Pierwszy transfer Jorrit Hendrix w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z PSV Eindhoven do Spartak Moscow za 500 tysięcy euro.
Jorrit Hendrix – forma
W ostatnich 5 meczach Jorrit Hendrix zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jorrit Hendrix 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Jorrit Hendrix 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Jorrit Hendrix?
Jorrit Hendrix jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.46). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jorrit Hendrix – zarobki
Jorrit Hendrix gra w Fortuna Düsseldorf na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 380 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jorrit Hendrix w Fortuna Düsseldorf (2025/26)
| Rocznie | 380 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 32 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Jorrit Hendrix – kontuzje
W trakcie kariery Jorrit Hendrix zanotował 15 kontuzji, przez które opuścił łącznie 64 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jorrit Hendrix
- Uraz 19.02.26 – 21.02.26 (3 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.01.24 – 28.01.24 (23 dni)
Western Sydney Wanderers opuszczone: 3 mecze
-
Złamanie przedramienia
31.03.23 – 29.06.23 (91 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 8 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
09.10.22 – 26.10.22 (18 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 3 mecze
- Wstrząśnienie mózgu 02.09.22 – 08.09.22 (7 dni)
- Stłuczenie 17.07.22 – 29.07.22 (13 dni)
-
Uraz biodra
15.09.21 – 22.10.21 (38 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 6 meczów
-
Koronawirus
30.10.20 – 11.11.20 (13 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
22.10.19 – 17.11.19 (27 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
27.09.16 – 07.12.16 (72 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 13 meczów
-
Uraz kolana
16.04.16 – 29.06.16 (75 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
22.04.15 – 29.06.15 (69 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
22.03.15 – 02.04.15 (12 dni)
Holandia U-21 opuszczone: 1 mecz
-
Zapalenie ścięgna
10.01.15 – 07.02.15 (29 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 11 meczów
-
Problemy z udem
04.03.14 – 12.03.14 (9 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
Czy Jorrit Hendrix ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jorrit Hendrix nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorrit Hendrix to złamanie przedramienia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 91 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jorrit Hendrix – trofea
W trakcie kariery Jorrit Hendrix zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jorrit Hendrix?
Jorrit Hendrix zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii — 3 razy.
Jorrit Hendrix – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jorrit Hendrix wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jorrit Hendrix na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jorrit Hendrix?
Wycena Jorrit Hendrix wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Jorrit Hendrix wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 100 tys. €.