Joseph Ceesay jest piłkarzem występującym obecnie w Empoli. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Joseph Ceesay
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Empoli
2
Juve Stabia
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Cesena
2
Empoli
1
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Empoli
0
Vicenza Virtus
2
|
50' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Joseph Ceesay w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joseph Ceesay wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 9,1%. Joseph Ceesay oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joseph Ceesay w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joseph Ceesay rozegrał w barwach Empoli w Serie B 9 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Gambii. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 943 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Joseph Ceesay
Pierwszy transfer Joseph Ceesay w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Lechii Gdańsk do Malmo za 300 tysięcy euro.
Ile zarabia Joseph Ceesay?
Na podstawie kontraktu z Empoli, Joseph Ceesay otrzymuje 460 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 38,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ceesay w listopadzie 2026 to 8,8 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Joseph Ceesay ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Joseph Ceesay nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joseph Ceesay to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 5 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joseph Ceesay?
Joseph Ceesay ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Malmo — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Joseph Ceesay?
Joseph Ceesay najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Joseph Ceesay?
Wycena 28-letniego Joseph Ceesay według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joseph Ceesay?
Joseph Ceesay urodził się 3 czerwca 1998 w Stockholm w Szwecji, ma narodowość gambijską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Joseph Ceesay - statystyki
Szczegółowe statystyki Joseph Ceesay w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Empoli oraz reprezentacja Gambii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joseph Ceesay
Joseph Ceesay vs. inni
Atak
Obrona
Podania Joseph Ceesay
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joseph Ceesay w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joseph Ceesay wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 9,1%. Joseph Ceesay oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Joseph Ceesay - transfery
W trakcie kariery Joseph Ceesay zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Empoli 2025 – obecnie
-
Malmo 2025 – 2025
-
Cesena 2024 – 2025
-
Malmo 2024 – 2024
-
IFK Norrkoping 2024 – 2024
-
Malmo 2022 – 2024
-
Lechia Gdańsk 2021 – 2022
-
Helsingborg 2019 – 2021
-
Djurgardens IF 2019 – 2019
-
Dalkurd FF 2019 – 2019
-
Djurgardens IF 2018 – 2019
-
IK Brage 2018 – 2018
-
Djurgardens IF 2018 – 2018
-
IK Frej Taby 2017 – 2018
-
Djurgardens IF 2016 – 2017
-
Djurgardens U19 Women 2014 – 2016

-
Djurgårdens IF U17 2013 – 2014

-
Brommapojkarna U17 do 2013

Historia transferów Joseph Ceesay
Pierwszy transfer Joseph Ceesay w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Lechii Gdańsk do Malmo za 300 tysięcy euro.
Joseph Ceesay - forma
W ostatnich 5 meczach Joseph Ceesay zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Joseph Ceesay 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Joseph Ceesay 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Joseph Ceesay?
Joseph Ceesay jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.49). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Joseph Ceesay w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joseph Ceesay rozegrał w barwach Empoli w Serie B 9 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Gambii. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 943 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Joseph Ceesay - zarobki
Joseph Ceesay gra w Empoli na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 460 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joseph Ceesay w Empoli (2025/26)
| Rocznie | 460 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Joseph Ceesay?
Na podstawie kontraktu z Empoli, Joseph Ceesay otrzymuje 460 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 38,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ceesay w listopadzie 2026 to 8,8 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Joseph Ceesay - kontuzje
W trakcie kariery Joseph Ceesay zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joseph Ceesay
-
Uraz
22.09.24 – 26.09.24 (5 dni)
Cesena opuszczone: 1 mecz
Czy Joseph Ceesay ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Joseph Ceesay nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joseph Ceesay to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 5 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joseph Ceesay - trofea
W trakcie kariery Joseph Ceesay zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Joseph Ceesay?
Joseph Ceesay zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Malmo — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Szwecji — 1 raz.
Joseph Ceesay - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joseph Ceesay wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joseph Ceesay na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Joseph Ceesay?
Wycena Joseph Ceesay wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Joseph Ceesay wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.