Juan Ramirez

pomocnik #33
Narodowość Argentyna Aktualny klub Boca Juniors
Wiek / data ur.33 lat (25.05.1993)
Wzrost1,74 m
Waga68 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki1,2 mln $
Dołączył30.12.2025
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa150 tys. €

Juan Ramirez jest piłkarzem występującym obecnie w Boca Juniors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Juan Ramirez

Ocena
27.11 Lanus Tigre 0:1 0.0
22.11 Lanus Atletico-MG 0:0 6.4
15.11 Lanus Atletico Tucuman 3:1 5.9
09.11 San Martin S.J. Lanus 1:1 0.0
04.11 Banfield Lanus 2:1 6.5
Najbliższy mecz Juan Ramirez
Newell's Boca Juniors
02.08.2026·22:00
Kursy bukmacherskie

Zarobki

1,2 mln $
roczna pensja
miesięcznie: 100 tys. $
tygodniowo: 23 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.12.2025
kwota transferukoniec wypożyczenia
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

150 tys. €
-75 tys. € (-33,3%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,74 m
Waga 68 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Historia transferów Juan Ramirez

Pierwszy transfer Juan Ramirez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Colorado Rapids do Talleres Cordoba za 635 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Juan Ramirez było przejście z San Lorenzo do Boca Juniors w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.

Ile zarabia Juan Ramirez?

Na podstawie kontraktu z Boca Juniors, Juan Ramirez otrzymuje 1,2 miliona dolarów rocznej pensji, co daje około 100 tysięcy dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ramirez w sierpniu 2026 to 23,1 tysiąca dolarów, a dziennie około 3,3 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.

Na jakiej pozycji gra Juan Ramirez?

Juan Ramirez najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).

Jaka jest wartość rynkowa Juan Ramirez?

Wycena 33-letniego Juan Ramirez według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,3 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Juan Ramirez?

Juan Ramirez urodził się 25 maja 1993 w Moreno (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 33 lata.