Justin-Kai Von der Hitz jest piłkarzem występującym obecnie w Alemannia Aachen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Justin von der Hitz
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Justin von der Hitz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Justin von der Hitz wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Justin von der Hitz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Justin von der Hitz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Justin von der Hitz rozegrał w barwach Alemannii Aachen w 3. Lidze (Niemcy) 10 meczów. Na boisku spędził łącznie 149 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Czy Justin von der Hitz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Justin von der Hitz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Justin von der Hitz to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Justin von der Hitz?
Justin von der Hitz ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Justin von der Hitz?
Justin von der Hitz najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Justin von der Hitz?
Wycena 20-letniego Justin von der Hitz według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Justin von der Hitz?
Justin von der Hitz urodził się 22 października 2006 w Bensberg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Justin von der Hitz – statystyki
Szczegółowe statystyki Justin von der Hitz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Alemannia Aachen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Justin von der Hitz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Justin von der Hitz wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Justin von der Hitz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Justin von der Hitz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Justin von der Hitz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
2:1 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
1:2 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
2:5 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:2 | 55' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
0:3 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
0:3 | 20' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Justin von der Hitz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Justin von der Hitz rozegrał w barwach Alemannii Aachen w 3. Lidze (Niemcy) 10 meczów. Na boisku spędził łącznie 149 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Justin von der Hitz – transfery
W trakcie kariery Justin von der Hitz zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Alemannia Aachen 2026 – obecnie
-
Nurnberg 2025 – 2026
-
Köln U19 2023 – 2025
-
Koln U17 2021 – 2023

-
1.FC Köln Youth 2020 – 2021

-
FC Viktoria Köln Youth 2018 – 2020

-
SV Bergisch Gladbach 09 Youth 2017 – 2018

-
Union Rösrath Jugend do 2017

Justin von der Hitz – forma
W ostatnich 5 meczach Justin von der Hitz zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Justin von der Hitz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Justin von der Hitz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.18.
W jakiej formie jest Justin von der Hitz?
Justin von der Hitz jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.09).
Justin von der Hitz – zarobki
Justin von der Hitz gra w Alemannia Aachen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Justin von der Hitz w Alemannia Aachen (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Justin von der Hitz – kontuzje
W trakcie kariery Justin von der Hitz zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Justin von der Hitz
-
Choroba
04.10.26 – 06.10.26 (3 dni)
Alemannia Aachen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.03.26 – 28.03.26 (21 dni)
Nurnberg opuszczone: 5 meczów
Czy Justin von der Hitz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Justin von der Hitz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Justin von der Hitz to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Justin von der Hitz – trofea
W trakcie kariery Justin von der Hitz zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Justin von der Hitz?
Justin von der Hitz zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Köln U19 — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi Bayern — 1 raz.
Justin von der Hitz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Justin von der Hitz wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Justin von der Hitz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Justin von der Hitz?
Wycena Justin von der Hitz wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Justin von der Hitz wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 400 tys. €.