Keanan Bennetts jest piłkarzem występującym obecnie w FC Ingolstadt 04. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Keanan Bennetts
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:00
|
Havelse
1
FC Ingolstadt 04
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| 3. Liga (Niemcy), 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
14:00
|
FC Ingolstadt 04
1
RW Essen
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| 3. Liga (Niemcy), 10. kolejka | |||||||
|
14 Paź
19:00
|
Waldhof Mannheim
0
FC Ingolstadt 04
3
|
63' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| 3. Liga (Niemcy), 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Keanan Bennetts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Keanan Bennetts wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.82, a skuteczność strzałów to 0,0%. Keanan Bennetts oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Keanan Bennetts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Keanan Bennetts rozegrał w barwach FC Ingolstadt 04 w 3. Lidze (Niemcy) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 574 minuty. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Keanan Bennetts
Pierwszy transfer Keanan Bennetts w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Tottenham Hotspur U23 do Borussii Mönchengladbach za 2,3 miliona euro.
Czy Keanan Bennetts ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Keanan Bennetts nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Keanan Bennetts to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Keanan Bennetts?
Keanan Bennetts najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Keanan Bennetts?
Wycena 27-letniego Keanan Bennetts według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,3 miliona euro, a najniższa 225 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Keanan Bennetts?
Keanan Bennetts urodził się 9 marca 1999 w London w Anglii, ma narodowość niemiecką. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Keanan Bennetts - statystyki
Szczegółowe statystyki Keanan Bennetts w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Ingolstadt 04. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Keanan Bennetts
Keanan Bennetts vs. inni
Atak
Obrona
Podania Keanan Bennetts
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Keanan Bennetts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Keanan Bennetts wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.82, a skuteczność strzałów to 0,0%. Keanan Bennetts oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Keanan Bennetts - transfery
W trakcie kariery Keanan Bennetts zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Ingolstadt 04 2026 – obecnie
-
Notts County 2025 – 2026
-
Austria Klagenfurt 2025 – 2025
-
SV Wehen 2023 – 2024
-
Darmstadt 98 2022 – 2023
-
Borussia Mönchengladbach 2021 – 2022
-
Ipswich Town 2020 – 2021
-
Borussia Mönchengladbach 2018 – 2020
-
Tottenham Hotspur U23 2017 – 2018

-
Tottenham Hotspur U18 2015 – 2017

-
Tottenham Hotspur (Youth) do 2015

Historia transferów Keanan Bennetts
Pierwszy transfer Keanan Bennetts w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Tottenham Hotspur U23 do Borussii Mönchengladbach za 2,3 miliona euro.
Keanan Bennetts - forma
W ostatnich 5 meczach Keanan Bennetts zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Keanan Bennetts 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik powyżej średniej ligowej (5.32).
W ostatnich 10 meczach Keanan Bennetts 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (5.32).
W jakiej formie jest Keanan Bennetts?
Keanan Bennetts jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.82). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Keanan Bennetts w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Keanan Bennetts rozegrał w barwach FC Ingolstadt 04 w 3. Lidze (Niemcy) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 574 minuty. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Keanan Bennetts - zarobki
Keanan Bennetts gra w FC Ingolstadt 04 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 374 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Keanan Bennetts w FC Ingolstadt 04 (2025/26)
| Rocznie | 374 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Keanan Bennetts - kontuzje
W trakcie kariery Keanan Bennetts zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Keanan Bennetts
-
Uraz łydki
16.10.26 – 01.11.26 (15 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łydki
25.04.25 – 16.06.25 (53 dni)
Austria Klagenfurt opuszczone: 4 mecze
- Braki w przygotowaniu 18.03.24 – 28.03.24 (11 dni)
-
Uraz mięśnia
11.01.24 – 17.03.24 (67 dni)
SV Wehen opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
01.12.23 – 17.12.23 (17 dni)
SV Wehen opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
15.10.23 – 22.10.23 (8 dni)
SV Wehen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
27.07.23 – 14.10.23 (80 dni)
SV Wehen opuszczone: 10 meczów
-
Koronawirus
28.12.21 – 08.01.22 (12 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
04.01.21 – 16.02.21 (44 dni)
Ipswich Town opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.09.19 – 10.11.19 (58 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 12 meczów
-
Zerwanie mięśnia
10.01.19 – 11.02.19 (33 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 4 mecze
-
Naderwanie mięśnia
14.08.18 – 10.09.18 (28 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 3 mecze
Czy Keanan Bennetts ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Keanan Bennetts nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Keanan Bennetts to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Keanan Bennetts - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Keanan Bennetts wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Keanan Bennetts na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Keanan Bennetts?
Wycena Keanan Bennetts wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Keanan Bennetts wyceniano na 2,3 mln €, a najniżej na 225 tys. €.