Kevin Andrade jest piłkarzem występującym obecnie w Zenit. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kevin Andrade
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin Andrade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Andrade wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.87, a skuteczność strzałów to 12,5%. Kevin Andrade oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Andrade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Andrade rozegrał w barwach Zenit w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 647 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kevin Andrade
Pierwszy transfer Kevin Andrade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z America de Cali do Baltika za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Kevin Andrade było przejście z Baltika do Zenit w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,5 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Kevin Andrade?
Kevin Andrade ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin Andrade?
Kevin Andrade najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Andrade?
Wycena 27-letniego Kevin Andrade według stanu na maj 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Andrade?
Kevin Andrade urodził się 16 czerwca 1999 w Cali w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Kevin Andrade – statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Andrade w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zenit oraz reprezentacja Kolumbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kevin Andrade vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kevin Andrade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Andrade wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.87, a skuteczność strzałów to 12,5%. Kevin Andrade oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Kevin Andrade – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kevin Andrade w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
2:0 | 7' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
3:2 | 6' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
2:3 | 16' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
07 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:1 | 65' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Kevin Andrade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Andrade rozegrał w barwach Zenit w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 647 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Kevin Andrade – transfery
W trakcie kariery Kevin Andrade zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zenit 2026 – obecnie
-
Baltika 2024 – 2026
-
America de Cali 2022 – 2024
-
Platense 2022 – 2022
-
America de Cali 2019 – 2022
-
America de Cali U20 do 2019

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Kevin Andrade
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 16.01.2024 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.05.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 03.02.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Kevin Andrade
Pierwszy transfer Kevin Andrade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z America de Cali do Baltika za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Kevin Andrade było przejście z Baltika do Zenit w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,5 miliona euro.
Kevin Andrade – forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Andrade zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Kevin Andrade i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Zenit
3
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Zenit
2
Makhachkala
0
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Zenit
3
Akhmat
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Zenit
3
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Kolumbia
2
Peru
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Kolumbia
0
Paragwaj
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Meksyk
1
Kolumbia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Baltika
2
Zenit
3
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Zenit
2
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Zenit
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Fakel
0
Zenit
1
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
0
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
8'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Karne
|
Krylia Sovetov
(3)
0
Zenit
(5)
0
Puchar Rosji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Zenit
3
Dynamo
0
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Zenit
1
Rodina Moskva
2
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Zenit
1
Baltika
0
Puchar Rosji, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Orenburg
0
Zenit
3
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Akron
0
Zenit
5
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Lokomotiv
1
Baltika
0
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Baltika
0
Rubin
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Baltika
0
Akron
1
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Akhmat
1
Baltika
1
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Baltika
2
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Baltika
2
Nizhny Novgorod
2
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Makhachkala
2
Baltika
2
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Baltika
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Rostov
1
Baltika
1
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Baltika
0
Zenit
1
Puchar Rosji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Zenit
1
Baltika
0
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Baltika
2
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Baltika
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FC Orenburg
0
Baltika
0
Priemjer-Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Baltika
1
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Baltika
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Baltika
1
Lokomotiv
2
Puchar Rosji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rubin
0
Baltika
3
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Baltika
3
Akron
0
Puchar Rosji, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Baltika
0
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Baltika
0
FC Rostov
0
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Baltika
0
Zenit
0
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Akron
0
Baltika
2
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Baltika
0
CSKA Moscow
2
Puchar Rosji, 3. runda
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Sochi
0
Baltika
2
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Baltika
1
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Baltika
1
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Baltika
3
FC Orenburg
2
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Akron
2
Baltika
1
Puchar Rosji, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Baltika
3
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Dynamo
1
Baltika
1
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Baltika
0
Enisey
0
First League (Rosja), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Chernomorets
0
Baltika
0
First League (Rosja), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Baltika
0
Torpedo Moskva
1
First League (Rosja), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Baltika
1
FK Sokol Saratov
1
First League (Rosja), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Baltika
2
FC Sochi
0
First League (Rosja), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Ska-khabarovsk
1
Baltika
2
First League (Rosja), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Tyumen
0
Baltika
1
First League (Rosja), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Baltika
0
Rotor Volgograd
0
First League (Rosja), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Baltika
0
Shinnik Yaroslavl
0
First League (Rosja), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Baltika
3
Alaniya Vladikavkaz
0
First League (Rosja), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
KAMAZ
0
Baltika
1
First League (Rosja), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
FK Neftekhimik
1
Baltika
2
First League (Rosja), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Baltika
2
Ska-khabarovsk
0
First League (Rosja), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Baltika
0
Ural
1
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Alaniya Vladikavkaz
0
Baltika
2
First League (Rosja), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Chayka
0
Baltika
1
First League (Rosja), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Baltika
2
Tyumen
1
First League (Rosja), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Enisey
1
Baltika
2
First League (Rosja), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Baltika
1
KAMAZ
0
First League (Rosja), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
FK Sokol Saratov
1
Baltika
1
First League (Rosja), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
FC Sochi
1
Baltika
1
First League (Rosja), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
Rodina Moskva
0
Baltika
0
First League (Rosja), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Zenit
2
Baltika
1
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Ural
2
Baltika
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Baltika
0
Puchar Rosji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Akhmat
1
Baltika
7
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Zenit
1
Baltika
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Baltika
2
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Karne
|
Lokomotiv
(6)
1
Baltika
(7)
1
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
FC Orenburg
1
Baltika
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Independiente Medellin
2
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
America de Cali
1
Millonarios
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
America de Cali
0
Atletico Nacional
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Atletico Nacional
1
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Millonarios
2
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Deportivo Cali
0
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
America de Cali
4
Atletico Nacional
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
America de Cali
3
Deportivo Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Alianza Petrolera
2
America de Cali
3
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Union Magdalena
0
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
America de Cali
2
Santa Fe
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Junior
4
America de Cali
3
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Atletico Nacional
2
America de Cali
1
Puchar Kolumbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
3
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Lip
Koniec
|
America de Cali
1
Deportivo Pasto
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
America de Cali
1
Atletico Nacional
3
Puchar Kolumbii
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Millonarios
2
America de Cali
1
Primera A
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
America de Cali
0
Millonarios
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
America de Cali
2
Independiente Medellin
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Bucaramanga
2
America de Cali
1
Primera A
|
15'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
America de Cali
0
Once Caldas
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
![]()
Atletico Huila
0
America de Cali
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Atletico Nacional
2
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
America de Cali
5
Deportivo Cali
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Millonarios
4
America de Cali
3
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
America de Cali
2
Deportivo Pereira
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Deportivo Cali
1
America de Cali
1
Primera A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
America de Cali
1
Envigado
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Independiente Medellin
0
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
America de Cali
1
Internacional de Bogota
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Deportivo Pasto
2
America de Cali
4
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
America de Cali
4
Deportivo Pasto
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
America de Cali
0
Deportes Tolima
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
America de Cali
2
Patriotas
0
Primera A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
America de Cali
0
Deportivo Pereira
1
Primera A
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Internacional de Bogota
0
America de Cali
0
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Santa Fe
1
America de Cali
1
Primera A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Platense
1
Argentinos JRS
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Platense
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
San Lorenzo
2
Platense
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Newell's
3
Platense
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Tigre
4
Platense
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Platense
1
Patronato
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Union Santa Fe
1
Platense
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Atletico Tucuman
2
Platense
2
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
America de Cali
1
Envigado
0
Primera A
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
America de Cali
2
Alianza Petrolera
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Alianza Petrolera
2
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Deportes Tolima
2
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Deportivo Pereira
1
America de Cali
5
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Deportes Tolima
0
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
America de Cali
0
Atletico Nacional
2
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bucaramanga
2
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Karne
|
Jaguares
(5)
1
America de Cali
(6)
1
Puchar Kolumbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
America de Cali
0
Jaguares
0
Puchar Kolumbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
America de Cali
0
Patriotas
0
Primera A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Atletico Paranaense
4
America de Cali
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
America de Cali
2
Deportes Tolima
0
Primera A
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Jaguares
0
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Alianza Petrolera
0
America de Cali
2
Primera A
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Mar
Koniec
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
2
Primera A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Once Caldas
1
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Deportivo Cali
0
America de Cali
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Patriotas
0
America de Cali
1
Primera A
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
America de Cali
0
Santa Fe
0
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Junior
2
America de Cali
1
Primera A
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Santa Fe
2
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
America de Cali
3
Santa Fe
0
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Atletico Nacional
0
America de Cali
3
Primera A
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
America de Cali
0
Internacional
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Deportes Tolima
1
America de Cali
0
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Once Caldas
1
America de Cali
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Kevin Andrade 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W ostatnich 10 meczach Kevin Andrade 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.88 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W jakiej formie jest Kevin Andrade?
Kevin Andrade jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.87). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Kevin Andrade – zarobki
Kevin Andrade gra w Zenit na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 690 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kevin Andrade w Zenit (2025/26)
| Rocznie | 690 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 58 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Kevin Andrade w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
690 tys. € |
| 2023/24 |
|
370 tys. € |
| 2023 |
|
18 tys. € |
| 2022 |
|
19 tys. € |
| 2021 |
|
17 tys. € |
| 2021 |
|
17 tys. € |
| 2020 |
|
18 tys. € |
Kevin Andrade – trofea
W trakcie kariery Kevin Andrade zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Kevin Andrade
Jakie trofea zdobył Kevin Andrade?
Kevin Andrade zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Zenit — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rosji — 1 raz.
Kevin Andrade – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Andrade wynosi obecnie 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Andrade na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kevin Andrade
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 24.03.2026 | 26 |
|
3 mln € |
| 15.12.2025 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 17.09.2025 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 01.06.2025 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 03.12.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 03.06.2024 | 24 |
|
1 mln € |
| 06.12.2023 | 24 |
|
750 tys. € |
| 06.07.2023 | 24 |
|
750 tys. € |
| 11.04.2023 | 23 |
|
750 tys. € |
| 11.12.2022 | 23 |
|
650 tys. € |
| 16.06.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 23.05.2022 | 22 |
|
500 tys. € |
| 12.01.2022 | 22 |
|
700 tys. € |
| 06.06.2021 | 21 |
|
500 tys. € |
| 08.02.2021 | 21 |
|
350 tys. € |
| 27.02.2020 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Andrade?
Wycena Kevin Andrade wynosi obecnie 3,5 mln €. W szczycie kariery Kevin Andrade wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.