Kleri Serber

pomocnik #17
Narodowość Francja Aktualny klub Hamrun Spartans
Wiek / data ur.28 lat (03.07.1998)
Wzrost1,70 m
Waga67 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana noganieznana
Zarobki120 tys. €
Dołączył05.02.2026
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa250 tys. €

Kleri Serber jest piłkarzem występującym obecnie w Hamrun Spartans. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Kleri Serber w Lidze Konferencji UEFA 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
10'
Średnia ocena
2.90
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Kleri Serber

Ocena
16.07 Hamrun Spartans NSI Runavik 1:2 5.8
09.07 NSI Runavik Hamrun Spartans 1:1 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

2,90
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

120 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 10 tys. €
tygodniowo: 2 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer5.02.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

250 tys. €
-150 tys. € (-37,5%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,70 m
Waga 67 kg

Jakie statystyki ma Kleri Serber w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Kleri Serber wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.90. Kleri Serber oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Kleri Serber w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Kleri Serber rozegrał w barwach Hamrun Spartans w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 10 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Kleri Serber?

Na podstawie kontraktu z Hamrun Spartans, Kleri Serber otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Serber w sierpniu 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro.

Jaka jest wartość rynkowa Kleri Serber?

Wycena 28-letniego Kleri Serber według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Kleri Serber?

Kleri Serber urodził się 3 lipca 1998 w Rillieux-la-Pape (Francja). Obecnie piłkarz ma 28 lat.