Kosuke Yamamoto
pomocnik #15Kosuke Yamamoto jest piłkarzem występującym obecnie w Matsumoto Yamaga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Kosuke Yamamoto
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Kosuke Yamamoto?
Kosuke Yamamoto najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kosuke Yamamoto?
Wycena 36-letniego Kosuke Yamamoto według stanu na czerwiec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Kosuke Yamamoto?
Kosuke Yamamoto urodził się 29 października 1989 w Shizuoka (Japonia). Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Kosuke Yamamoto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kosuke Yamamoto. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Kosuke Yamamoto
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11 2025 |
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.11 2025 |
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
6:2 | 12' | 0 | 0 | – | ||
| 16.11 2025 |
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 09.11 2025 |
J3 League (Japonia), 35. kolejka
|
0:1 | 28' | 0 | 0 | – | ||
| 02.11 2025 |
J3 League (Japonia), 34. kolejka
|
3:2 | 72' | 0 | 0 | – | ||
| 26.10 2025 |
J3 League (Japonia), 33. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 19.10 2025 |
J3 League (Japonia), 32. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 05.10 2025 |
J3 League (Japonia), 30. kolejka
|
1:0 | 61' | 0 | 0 | – | ||
| 28.09 2025 |
J3 League (Japonia), 29. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 0 | |||
| 13.09 2025 |
J3 League (Japonia), 27. kolejka
|
2:0 | 71' | 0 | 0 | – |
Kosuke Yamamoto – transfery
W trakcie kariery Kosuke Yamamoto zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Edo All United 2026 – obecnie

-
Matsumoto Yamaga 2024 – 2026
-
Jubilo Iwata 2016 – 2024
-
Albirex Niigata 2014 – 2016
-
Jubilo Iwata 2008 – 2014
-
Jubilo Iwata U18 do 2008

Kosuke Yamamoto – forma
W ostatnich 5 meczach Kosuke Yamamoto zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Kosuke Yamamoto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kosuke Yamamoto wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kosuke Yamamoto na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Kosuke Yamamoto?
Wycena Kosuke Yamamoto wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Kosuke Yamamoto wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 0 €.