Kyle Connell jest piłkarzem występującym obecnie w Clyde. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kyle Connell
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kyle Connell w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyle Connell wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 10,0%. Kyle Connell oddaje średnio 3,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kyle Connell w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kyle Connell rozegrał w barwach Clyde w Scottish Challenge Cup 5 meczów, w Scottish League Two 9 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 249 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Kyle Connell?
Kyle Connell najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Kyle Connell?
Wycena 25-letniego Kyle Connell według stanu na maj 2022 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 125 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kyle Connell?
Kyle Connell urodził się 2 sierpnia 2001 w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Kyle Connell – statystyki
Szczegółowe statystyki Kyle Connell w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Clyde. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kyle Connell
Kyle Connell vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kyle Connell
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kyle Connell w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyle Connell wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 10,0%. Kyle Connell oddaje średnio 3,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Kyle Connell – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kyle Connell w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Kyle Connell
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10 2026 |
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
5:1 | 90' | 1 | 3 | – | |||
| 10.10 2026 |
Scottish League Two, 10. kolejka
|
2:1 | 73' | 0 | 1 | – | |||
| 03.10 2026 |
Scottish League Two, 9. kolejka
|
6:2 | 87' | 1 | 0 | – | |||
| 22.09 2026 |
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
1:2 | 69' | 1 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Scottish League Two, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Scottish League Two, 7. kolejka
|
4:1 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 08.09 2026 |
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
1:4 | 10' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Scottish League Two, 6. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Scottish League Two, 5. kolejka
|
3:3 | 62' | 1 | 0 | – | |||
| 25.08 2026 |
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
3:0 | 30' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Kyle Connell w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kyle Connell rozegrał w barwach Clyde w Scottish Challenge Cup 5 meczów, w Scottish League Two 9 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 249 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Kyle Connell – transfery
W trakcie kariery Kyle Connell zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Clyde 2024 – obecnie
-
Cove Rangers 2023 – 2024
-
East Kilbride FC 2023 – 2023

-
Kilmarnock 2023 – 2023
-
Raith Rovers 2022 – 2023
-
Kilmarnock 2022 – 2022
-
East Fife 2021 – 2022
-
Kilmarnock 2021 – 2021
-
Airdrieonians 2020 – 2021
-
Kilmarnock 2020 – 2020
-
Kilmarnock FC B 2019 – 2020

-
Blackburn Rovers U18 2017 – 2019

-
Motherwell FC U17 do 2017

Kyle Connell – forma
W ostatnich 5 meczach Kyle Connell zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kyle Connell 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.51 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Kyle Connell 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Kyle Connell?
Kyle Connell jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 4 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.51 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.78). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Kyle Connell – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kyle Connell wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kyle Connell na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kyle Connell?
Wycena Kyle Connell wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Kyle Connell wyceniano na 125 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.