Largie Ramazani jest piłkarzem występującym obecnie w Burnley. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Largie Ramazani
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Largie Ramazani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Largie Ramazani wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 8,0%. Largie Ramazani oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Largie Ramazani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Largie Ramazani rozegrał w barwach Burnley w Championship 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 729 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Largie Ramazani
Pierwszy transfer Largie Ramazani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Leeds United za 7,7 miliona euro.
Czy Largie Ramazani ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Largie Ramazani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Largie Ramazani to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Largie Ramazani?
Largie Ramazani ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Largie Ramazani?
Largie Ramazani najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Largie Ramazani?
Wycena 25-letniego Largie Ramazani według stanu na czerwiec 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Largie Ramazani?
Largie Ramazani urodził się 27 lutego 2001 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Largie Ramazani – statystyki
Szczegółowe statystyki Largie Ramazani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Burnley oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Largie Ramazani vs. inni
Jakie statystyki ma Largie Ramazani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Largie Ramazani wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 8,0%. Largie Ramazani oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Largie Ramazani – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Largie Ramazani w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Championship, 13. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Championship, 12. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Championship, 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Championship, 10. kolejka
|
2:2 | 80' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
0:4 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
1:1 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
3:1 | 82' | 1 | 0 | ||||
|
08 Wrz
Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
1:2 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Largie Ramazani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Largie Ramazani rozegrał w barwach Burnley w Championship 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 729 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Largie Ramazani – transfery
W trakcie kariery Largie Ramazani zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Burnley 2026 – obecnie
-
Leeds United 2026 – 2026
-
Valencia 2025 – 2026
-
Leeds United 2024 – 2025
-
Almeria 2020 – 2024
-
Manchester United U21 2019 – 2020
-
Manchester United U18 2017 – 2019

-
Charlton Athletic (Youth) 2013 – 2017

-
Anderlecht Youth do 2013

Historia transferów Largie Ramazani
Pierwszy transfer Largie Ramazani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Leeds United za 7,7 miliona euro.
Largie Ramazani – forma
W ostatnich 5 meczach Largie Ramazani zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Largie Ramazani 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.10).
W ostatnich 10 meczach Largie Ramazani 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.10).
W jakiej formie jest Largie Ramazani?
Largie Ramazani jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.64). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Largie Ramazani – zarobki
Largie Ramazani gra w Burnley na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Largie Ramazani w Burnley (2025/26)
| Rocznie | 1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 87 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Largie Ramazani – kontuzje
W trakcie kariery Largie Ramazani zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Largie Ramazani
-
Uraz mięśnia
13.10.25 – 03.12.25 (52 dni)
Valencia opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kostki
21.10.24 – 22.11.24 (33 dni)
Leeds United opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
11.05.22 – 16.05.22 (6 dni)
Almeria opuszczone: 1 mecz
- Uraz mięśnia 11.04.22 – 14.04.22 (4 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.03.22 – 03.04.22 (11 dni)
Almeria opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.10.21 – 12.11.21 (36 dni)
Almeria opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia
23.04.21 – 28.04.21 (6 dni)
Almeria opuszczone: 1 mecz
Czy Largie Ramazani ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Largie Ramazani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Largie Ramazani to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Largie Ramazani – trofea
W trakcie kariery Largie Ramazani zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Largie Ramazani?
Largie Ramazani zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Leeds United — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii — 1 raz.
Largie Ramazani – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Largie Ramazani wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Largie Ramazani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Largie Ramazani?
Wycena Largie Ramazani wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Largie Ramazani wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 400 tys. €.