Lasse Steffensen jest piłkarzem występującym obecnie w Vendsyssel FF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Lasse Steffensen
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lasse Steffensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lasse Steffensen wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 5,7%. Lasse Steffensen oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lasse Steffensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lasse Steffensen rozegrał w barwach Vendsyssel FF w Pucharze Danii 3 mecze, w 1. Division (Dania) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 119 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Czy Lasse Steffensen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lasse Steffensen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lasse Steffensen to uraz pleców z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lasse Steffensen?
Lasse Steffensen najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Lasse Steffensen?
Wycena 30-letniego Lasse Steffensen według stanu na październik 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Lasse Steffensen?
Lasse Steffensen urodził się 27 sierpnia 1996 w Danii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Lasse Steffensen – statystyki
Szczegółowe statystyki Lasse Steffensen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vendsyssel FF. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lasse Steffensen vs. inni
Jakie statystyki ma Lasse Steffensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lasse Steffensen wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 5,7%. Lasse Steffensen oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Lasse Steffensen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lasse Steffensen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
1:1 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
4:1 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
0:2 | 77' | 0 | 0 | ||||
|
20 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
16 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Lasse Steffensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lasse Steffensen rozegrał w barwach Vendsyssel FF w Pucharze Danii 3 mecze, w 1. Division (Dania) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 119 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Lasse Steffensen – transfery
W trakcie kariery Lasse Steffensen zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vendsyssel FF 2019 – obecnie
-
Jammerbugt 2016 – 2019

-
Jammerbugt FC U19 do 2016

Lasse Steffensen – forma
W ostatnich 5 meczach Lasse Steffensen zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lasse Steffensen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Lasse Steffensen 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Lasse Steffensen?
Lasse Steffensen jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.75). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Lasse Steffensen – kontuzje
W trakcie kariery Lasse Steffensen zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lasse Steffensen
-
Uraz pleców
29.02.24 – 29.06.24 (122 dni)
Vendsyssel FF opuszczone: 12 meczów
Czy Lasse Steffensen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lasse Steffensen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lasse Steffensen to uraz pleców z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lasse Steffensen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lasse Steffensen wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lasse Steffensen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lasse Steffensen?
Wycena Lasse Steffensen wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Lasse Steffensen wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 0 €.