Luciano Cesar Cingolani

napastnik #7
Argentyna Gimnasia M.
Wiek / data ur.25 lat (06.04.2001)
Wzrost1,72 m
Waga68 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki35 tys. €
Dołączył22.01.2025
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa250 tys. €

Luciano Cingolani jest piłkarzem występującym obecnie w Gimnasia M.. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Luciano Cesar Cingolani w Liga Profesional (Argentyna) 2026
Mecze
23
Bramki
1
Asysty
1
Minuty
840'
Średnia ocena
4.95
Kartki
5 / 0

Forma w ostatnich meczach Luciano Cesar Cingolani

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

4,95
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Zarobki

35 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 3 tys. €
tygodniowo: 675 €
Zobacz zarobki ›

Transfery

→
ostatni transfer22.01.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

250 tys. €
+175 tys. € (+233,3%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,72 m
Waga 68 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Luciano Cesar Cingolani w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Luciano Cesar Cingolani wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.95, a skuteczność strzałów to 5,0%. Luciano Cesar Cingolani oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Luciano Cesar Cingolani w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Luciano Cesar Cingolani rozegrał w barwach Gimnasia M. w Liga Profesional (Argentyna) 23 mecze, w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 885 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Luciano Cesar Cingolani?

Na podstawie kontraktu z Gimnasia M., Luciano Cesar Cingolani otrzymuje 35,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 2,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cingolani we wrześniu 2026 to 675 euro, a dziennie około 96 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.

Na jakiej pozycji gra Luciano Cesar Cingolani?

Luciano Cesar Cingolani najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).

Jaka jest wartość rynkowa Luciano Cesar Cingolani?

Wycena 25-letniego Luciano Cesar Cingolani według stanu na wrzesień 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Luciano Cesar Cingolani?

Luciano Cesar Cingolani urodził się 6 kwietnia 2001 w Rosario w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 25 lat.