Luke Robinson

napastnik #18
Wiek / data ur.27 lat (20.10.1998)
Wzrost1,75 m
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa25 tys. €

Luke Robinson jest piłkarzem występującym obecnie w Chatham Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Luke Robinson na Mistrzostwach Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2024/2025
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
180'
Średnia ocena
6.12
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Luke Robinson

Ocena
10.06 Bermudy – Honduras 1:6 5.7
05.06 Antigua i B. – Bermudy 1:1 6.6
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

6,12
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer1.07.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

25 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,75 m
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Luke Robinson w sezonie 2024/2025?

W obecnym sezonie 2024/2025 statystyki Luke Robinson wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12. Luke Robinson oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Luke Robinson w sezonie 2024/2025?

W obecnym sezonie Luke Robinson zanotował 2 występy w reprezentacji Bermudów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Luke Robinson?

Luke Robinson najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).

Jaka jest wartość rynkowa Luke Robinson?

Wycena 27-letniego Luke Robinson według stanu na czerwiec 2024 wynosi 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Luke Robinson?

Luke Robinson urodził się 20 października 1998 na Bermudach. Obecnie piłkarz ma 27 lat.