Magnus Antonsen
obrońca #3Magnus Antonsen jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Magnus Antonsen
OcenaTransfery

Profil gry
Ile zarabia Magnus Antonsen?
Magnus Antonsen otrzymuje 40 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 3,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Antonsen w sierpniu 2026 to 769 euro, a dziennie około 110 euro.
Na jakiej pozycji gra Magnus Antonsen?
Magnus Antonsen najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Magnus Antonsen?
Wycena 20-letniego Magnus Antonsen według stanu na styczeń 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 75 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Magnus Antonsen?
Magnus Antonsen urodził się 12 czerwca 2006 (Norwegia). Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Magnus Antonsen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Magnus Antonsen. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Magnus Antonsen
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11 2025 |
UEFA Youth League, 5. kolejka
|
2:6 | 90' | 0 | 0 | |||
| 04.11 2025 |
UEFA Youth League, 4. kolejka
|
0:7 | 78' | 0 | 0 | – | ||
| 22.10 2025 |
UEFA Youth League, 3. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Magnus Antonsen – transfery
W trakcie kariery Magnus Antonsen zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Junkeren 2026 – obecnie

-
Bodo/Glimt 2025 – 2026
-
Moss FK 2025 – 2025
-
Bodo/Glimt 2024 – 2025
-
FK Bodø/Glimt II 2022 – 2024

-
FK Bodø/Glimt Youth do 2022

Magnus Antonsen – forma
W ostatnich 3 meczach Magnus Antonsen zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Magnus Antonsen
Magnus Antonsen – zarobki
Magnus Antonsen gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 40 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
40 tys. € |
| 2025 |
|
45 tys. $ |
Ile zarabia Magnus Antonsen?
Magnus Antonsen otrzymuje 40 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 3,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Antonsen w sierpniu 2026 to 769 euro, a dziennie około 110 euro.
Magnus Antonsen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Magnus Antonsen wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Magnus Antonsen na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Magnus Antonsen?
Wycena Magnus Antonsen wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Magnus Antonsen wyceniano na 75 tys. €, a najniżej na 0 €.