Manuel Llano jest piłkarzem występującym obecnie w Salernitana. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Manuel Llano
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Manuel Llano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Manuel Llano wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 8,3%. Manuel Llano oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Manuel Llano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Manuel Llano rozegrał w barwach Salernitany w Serie C 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Manuel Llano
Pierwszy transfer Manuel Llano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Newell's do Godoy Cruz za 30 tysięcy euro.
Czy Manuel Llano ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Manuel Llano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Manuel Llano to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Manuel Llano?
Manuel Llano ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Manuel Llano?
Manuel Llano najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Manuel Llano?
Wycena 27-letniego Manuel Llano według stanu na grudzień 2024 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Manuel Llano?
Manuel Llano urodził się 26 sierpnia 1999 w Rosario w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Manuel Llano – statystyki
Szczegółowe statystyki Manuel Llano w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Salernitana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Manuel Llano
Manuel Llano vs. inni
Atak
Obrona
Podania Manuel Llano
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Manuel Llano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Manuel Llano wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 8,3%. Manuel Llano oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Manuel Llano – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Manuel Llano w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Manuel Llano
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | ||||
| 29.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 10.02 2026 |
Serie C, 26. kolejka grupy C
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 07.02 2026 |
Serie C, 25. kolejka grupy C
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Manuel Llano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Manuel Llano rozegrał w barwach Salernitany w Serie C 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Manuel Llano – transfery
W trakcie kariery Manuel Llano zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 30 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Salernitana 2026 – obecnie
-
Casertana 2025 – 2026
-
Avellino 2024 – 2025
-
Newell's 2023 – 2024
-
San Martin S.J. 2023 – 2023
-
Newell's 2022 – 2023
-
Miedź II Legnica 2022 – 2022
-
Newell's 2022 – 2022
-
Godoy Cruz 2021 – 2022
-
Newell's 2020 – 2021
-
Club Atlético Newell's Old Boys II do 2020

Historia transferów Manuel Llano
Pierwszy transfer Manuel Llano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Newell's do Godoy Cruz za 30 tysięcy euro.
Manuel Llano – forma
W ostatnich 5 meczach Manuel Llano zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,16. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Manuel Llano 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.16 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Manuel Llano 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Manuel Llano?
Manuel Llano jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.16 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.04). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Manuel Llano – zarobki
Manuel Llano gra w Salernitana na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 63 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Manuel Llano – kontuzje
W trakcie kariery Manuel Llano zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Manuel Llano
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.03.25 – 14.03.25 (5 dni)
Casertana opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.03.25 – 07.03.25 (7 dni)
Casertana opuszczone: 1 mecz
Czy Manuel Llano ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Manuel Llano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Manuel Llano to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Manuel Llano – trofea
W trakcie kariery Manuel Llano zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Manuel Llano?
Manuel Llano zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Avellino — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (C) — 1 raz.
Manuel Llano – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Manuel Llano wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Manuel Llano na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Manuel Llano?
Wycena Manuel Llano wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Manuel Llano wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.