Marc Lachevre Guerra
obrońca #5Marc Lachevre Guerra jest piłkarzem występującym obecnie w Atlético Baleares. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Marc Lachevre Guerra
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Marc Lachevre Guerra?
Marc Lachevre Guerra najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Marc Lachevre Guerra?
Wycena 24-letniego Marc Lachevre Guerra według stanu na październik 2025 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marc Lachevre Guerra?
Marc Lachevre Guerra urodził się 23 kwietnia 2002 w Barcelona (Hiszpania). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Marc Lachevre Guerra – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marc Lachevre Guerra. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Marc Lachevre Guerra
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03 2026 |
Segunda Division RFEF, 26. kolejka grupy 3
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Marc Lachevre Guerra – transfery
W trakcie kariery Marc Lachevre Guerra zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlético Baleares 2026 – obecnie
-
Bergantiños FC 2025 – 2026

-
Alcorcon 2024 – 2025
-
RC Deportivo Fabril 2022 – 2024

-
Espanyol B 2022 – 2022
-
Lorca Deportiva 2022 – 2022
-
Espanyol B 2021 – 2022
-
Espanyol Barcelona U19 2020 – 2021

-
Espanyol Barcelona U18 2018 – 2020

-
Barcelona U16 2017 – 2018

-
FC Barcelona Youth do 2017

Marc Lachevre Guerra – forma
W ostatnim meczu Marc Lachevre Guerra zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Marc Lachevre Guerra
Marc Lachevre Guerra – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marc Lachevre Guerra wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marc Lachevre Guerra na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Marc Lachevre Guerra?
Wycena Marc Lachevre Guerra wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Marc Lachevre Guerra wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.