Marcel Romer jest piłkarzem występującym obecnie w HB Koge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marcel Romer
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Marcel Romer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcel Romer wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcel Romer oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marcel Romer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcel Romer rozegrał w barwach HB Koge w Pucharze Danii 1 mecz, w 1. Division (Dania) 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 674 minuty. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Czy Marcel Romer ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marcel Romer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcel Romer to operacja kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 148 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marcel Romer?
Marcel Romer ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Marcel Romer?
Marcel Romer najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marcel Romer?
Wycena 35-letniego Marcel Romer według stanu na październik 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marcel Romer?
Marcel Romer urodził się 8 sierpnia 1991 w Køge w Danii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Marcel Romer – statystyki
Szczegółowe statystyki Marcel Romer w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział HB Koge. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marcel Romer vs. inni
Jakie statystyki ma Marcel Romer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcel Romer wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcel Romer oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Marcel Romer – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marcel Romer w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
3:2 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
2:2 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
0:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
5:2 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
2:2 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
1:1 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
0:0 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
15 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Marcel Romer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcel Romer rozegrał w barwach HB Koge w Pucharze Danii 1 mecz, w 1. Division (Dania) 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 674 minuty. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Marcel Romer – transfery
W trakcie kariery Marcel Romer zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
HB Koge 2025 – obecnie
-
KA Akureyri 2025 – 2025
-
Lyngby 2019 – 2025
-
Sønderjyske 2015 – 2019
-
Viborg 2013 – 2015
-
HB Koge 2009 – 2013
-
HB Koge U19 2009 – 2009

-
Herfölge Boldklub U19 2008 – 2009

-
Herfölge Boldklub Youth do 2008

Marcel Romer – forma
W ostatnich 5 meczach Marcel Romer zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marcel Romer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Marcel Romer 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Marcel Romer?
Marcel Romer jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.93). Jego dyspozycja słabnie.
Marcel Romer – zarobki
Marcel Romer gra w HB Koge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 151 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marcel Romer w HB Koge (2024/25)
| Rocznie | 151 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 414 € |
Marcel Romer – kontuzje
W trakcie kariery Marcel Romer zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marcel Romer
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.03.24 – 23.04.24 (25 dni)
Lyngby opuszczone: 3 mecze
-
Operacja kolana
03.12.21 – 29.04.22 (148 dni)
Lyngby opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.06.19 – 28.07.19 (29 dni)
Sønderjyske opuszczone: 3 mecze
Czy Marcel Romer ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marcel Romer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcel Romer to operacja kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 148 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marcel Romer – trofea
W trakcie kariery Marcel Romer zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Marcel Romer?
Marcel Romer zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sønderjyske — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Danii — 1 raz.
Marcel Romer – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marcel Romer wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marcel Romer na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marcel Romer?
Wycena Marcel Romer wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Marcel Romer wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.