Marcilio Florencio Mota Filho jest piłkarzem występującym obecnie w Zenit. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Marcilio Florencio Mota Filho
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marcilio Florencio Mota Filho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcilio Florencio Mota Filho wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcilio Florencio Mota Filho oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marcilio Florencio Mota Filho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcilio Florencio Mota Filho rozegrał w barwach Zenit w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 703 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Marcilio Florencio Mota Filho
Pierwszy transfer Marcilio Florencio Mota Filho w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Criciuma do Fluminense za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Marcilio Florencio Mota Filho było przejście z Fluminense do Zenit w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5 milionów euro.
Ile zarabia Marcilio Florencio Mota Filho?
Na podstawie kontraktu z Zenit, Marcilio Florencio Mota Filho otrzymuje 2 miliony euro rocznej pensji, co daje około 166,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mota Filho w listopadzie 2026 to 38,5 tysiąca euro, a dziennie około 5,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Marcilio Florencio Mota Filho ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marcilio Florencio Mota Filho nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcilio Florencio Mota Filho to stan zapalny z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marcilio Florencio Mota Filho?
Marcilio Florencio Mota Filho ma na koncie 10 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Rosji — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Zenit — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Marcilio Florencio Mota Filho?
Marcilio Florencio Mota Filho najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Marcilio Florencio Mota Filho?
Wycena 29-letniego Marcilio Florencio Mota Filho według stanu na wrzesień 2026 wynosi 9 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 11 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marcilio Florencio Mota Filho?
Marcilio Florencio Mota Filho urodził się 10 kwietnia 1997 w Recife w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Marcilio Florencio Mota Filho – statystyki
Szczegółowe statystyki Marcilio Florencio Mota Filho w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zenit oraz reprezentacja Brazylii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marcilio Florencio Mota Filho vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marcilio Florencio Mota Filho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcilio Florencio Mota Filho wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcilio Florencio Mota Filho oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Marcilio Florencio Mota Filho – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marcilio Florencio Mota Filho w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
3:2 | 84' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
2:0 | 57' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
19 Sie
Karne
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | 7.5 |
Ile meczów rozegrał Marcilio Florencio Mota Filho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcilio Florencio Mota Filho rozegrał w barwach Zenit w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 703 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Marcilio Florencio Mota Filho – transfery
W trakcie kariery Marcilio Florencio Mota Filho zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zenit 2024 – obecnie
-
Fluminense 2020 – 2024
-
Criciuma 2019 – 2020
-
Fluminense 2019 – 2019
-
Criciuma 2016 – 2019
-
Criciúma EC U20 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Marcilio Florencio Mota Filho
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 03.01.2024 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 12.01.2020 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 24.02.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marcilio Florencio Mota Filho
Pierwszy transfer Marcilio Florencio Mota Filho w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Criciuma do Fluminense za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Marcilio Florencio Mota Filho było przejście z Fluminense do Zenit w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5 milionów euro.
Marcilio Florencio Mota Filho – forma
W ostatnich 5 meczach Marcilio Florencio Mota Filho zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,96. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Marcilio Florencio Mota Filho i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Zenit
3
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Zenit
2
Makhachkala
0
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Zenit
3
Akhmat
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Zenit
3
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Zenit
2
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Zenit
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Fakel
0
Zenit
1
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
0
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Karne
|
Krylia Sovetov
(3)
0
Zenit
(5)
0
Puchar Rosji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Zenit
3
Dynamo
0
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Zenit
1
Rodina Moskva
2
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Orenburg
0
Zenit
3
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Akron
0
Zenit
5
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Rostov
0
Zenit
1
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Zenit
2
FC Sochi
1
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Zenit
3
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Zenit
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Lokomotiv
0
Zenit
0
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Makhachkala
0
Zenit
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Zenit
1
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Karne
|
Zenit
(6)
0
Spartak Moscow
(7)
0
Puchar Rosji, półfinał
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Zenit
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Dynamo
1
Zenit
3
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Zenit
1
Makhachkala
0
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Zenit
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Orenburg
2
Zenit
1
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Baltika
0
Zenit
1
Puchar Rosji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Zenit
1
Baltika
0
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Zenit
2
Akron
0
Priemjer-Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Zenit
1
Rubin
0
Priemjer-Liga, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Nizhny Novgorod
0
Zenit
2
Priemjer-Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Zenit
1
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Zenit
1
Dynamo
3
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Zenit
2
Lokomotiv
0
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Zenit
2
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Zenit
6
FC Orenburg
0
Puchar Rosji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Sochi
0
Zenit
3
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Akron
1
Zenit
1
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Zenit
5
FC Orenburg
2
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Krasnodar
0
Zenit
2
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Zenit
2
Akhmat
1
Puchar Rosji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Baltika
0
Zenit
0
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Zenit
2
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Orenburg
3
Zenit
5
Puchar Rosji, 3. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Zenit
4
Makhachkala
0
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Zenit
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Rubin
2
Zenit
2
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Zenit
2
FC Rostov
1
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Zenit
2
Nizhny Novgorod
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Zenit
2
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dynamo
1
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Zenit
2
FC Rostov
0
Puchar Rosji
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Zenit
4
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Zenit
4
Rubin
0
Priemjer-Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fakel
0
Zenit
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Zenit
2
Krylia Sovetov
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Orenburg
0
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Akhmat
1
Zenit
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Zenit
1
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Zenit
5
Akron
1
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Zenit
3
Fakel
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Zenit
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Rubin
0
Zenit
1
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Zenit
3
Fakel
0
Puchar Rosji
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Zenit
4
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Zenit
2
Baltika
1
Puchar Rosji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Zenit
1
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Zenit
0
Rubin
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
FC Krasnodar
1
Zenit
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Zenit
1
Baltika
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Zenit
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Fluminense
2
Gremio
3
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Santos
0
Fluminense
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Brazylia
0
Argentyna
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 6. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Kolumbia
2
Brazylia
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Internacional
0
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Brazylia
1
Wenezuela
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Fluminense
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Vasco da Gama
4
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Peru
0
Brazylia
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Brazylia
5
Boliwia
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Fluminense
3
América Mineiro
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Gremio
2
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Fluminense
2
Argentinos JRS
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Fluminense
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Coritiba
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Fluminense
2
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Fluminense
1
Sporting Cristal
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Fluminense
2
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Goias
2
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Cze
Koniec
|
River Plate
2
Fluminense
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Fluminense
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Fluminense
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Corinthians
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Fluminense
0
Flamengo
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
0
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Fluminense
2
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Fluminense
1
The Strongest
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
América Mineiro
0
Fluminense
3
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fluminense
3
Goias
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ceará
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Corinthians
0
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Fluminense
2
Botafogo
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Atletico Goianiense
3
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Flamengo
1
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Fluminense
2
Corinthians
2
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Fluminense
2
Fortaleza EC
2
Puchar Brazylii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Fluminense
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
0
Fluminense
3
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Fluminense
2
Ceará
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Coritiba
3
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Fluminense
0
Union Santa Fe
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Fluminense
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Fluminense
3
Olimpia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Fluminense
2
América Mineiro
0
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Ceará
1
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Fluminense
0
Atletico Goianiense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Fluminense
0
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
1
Fluminense
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Fluminense
2
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 5.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Sao Paulo
0
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
River Plate
1
Fluminense
3
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Fluminense
1
Junior
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Fluminense
1
River Plate
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Fluminense
2
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Coritiba
3
Fluminense
3
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fluminense
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fluminense
2
Ceará
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Goias
2
Fluminense
4
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sport Recife
1
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Atletico Goianiense
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Fluminense
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Fluminense
2
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
RB Bragantino
2
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Fluminense
2
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Gremio
1
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Figueirense
1
Fluminense
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Corinthians
1
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Fluminense
0
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Fluminense
1
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
CSA
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Internacional
2
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
0
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Fluminense
0
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fluminense
1
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Flamengo
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
0
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Botafogo
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
96'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Fluminense
0
Avai
1
Serie A (Brazylia)
|
96'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Fluminense
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Fluminense
0
CSA
1
Serie A (Brazylia)
|
96'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
2
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Fluminense
2
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vasco da Gama
2
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Cze
Karne
|
Cruzeiro
(3)
2
Fluminense
(1)
2
Puchar Brazylii
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Bahia
3
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Santos
2
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Fluminense
2
Santa Cruz
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Criciuma
0
Brasil DE Pelotas
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Criciuma
0
![]()
Osasco Sporting
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Criciuma
2
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Criciuma
0
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CSA
3
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Criciuma
1
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Criciuma
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Criciuma
1
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Criciuma
1
![]()
Boa EC
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Criciuma
0
Juventude
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Atletico Goianiense
3
Criciuma
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Marcilio Florencio Mota Filho 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.96.
W ostatnich 10 meczach Marcilio Florencio Mota Filho 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.03.
W jakiej formie jest Marcilio Florencio Mota Filho?
Marcilio Florencio Mota Filho jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.96 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.90). Jego dyspozycja rośnie.
Marcilio Florencio Mota Filho – zarobki
Marcilio Florencio Mota Filho gra w Zenit na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marcilio Florencio Mota Filho w Zenit (2025/26)
| Rocznie | 2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 167 tys. € |
| Tygodniowo | 38 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Marcilio Florencio Mota Filho w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2 mln € |
| 2024/25 |
|
2 mln € |
| 2023/24 |
|
2 mln € |
| 2023 |
|
287 tys. € |
| 2022 |
|
295 tys. € |
| 2021 |
|
262 tys. € |
| 2020 |
|
272 tys. € |
Ile zarabia Marcilio Florencio Mota Filho?
Na podstawie kontraktu z Zenit, Marcilio Florencio Mota Filho otrzymuje 2 miliony euro rocznej pensji, co daje około 166,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mota Filho w listopadzie 2026 to 38,5 tysiąca euro, a dziennie około 5,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Marcilio Florencio Mota Filho – kontuzje
W trakcie kariery Marcilio Florencio Mota Filho zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marcilio Florencio Mota Filho
- Uraz mięśnia 08.11.25 – 19.11.25 (12 dni)
-
Uraz mięśnia
01.11.24 – 07.11.24 (7 dni)
Zenit opuszczone: 1 mecz
-
Stan zapalny
14.10.23 – 01.11.23 (19 dni)
Fluminense opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
09.10.22 – 19.10.22 (11 dni)
Fluminense opuszczone: 1 mecz
Czy Marcilio Florencio Mota Filho ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marcilio Florencio Mota Filho nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcilio Florencio Mota Filho to stan zapalny z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marcilio Florencio Mota Filho – trofea
W trakcie kariery Marcilio Florencio Mota Filho zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Marcilio Florencio Mota Filho
Jakie trofea zdobył Marcilio Florencio Mota Filho?
Marcilio Florencio Mota Filho zdobył w karierze 10 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Zenit — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rosji — 3 razy.
Marcilio Florencio Mota Filho – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marcilio Florencio Mota Filho wynosi obecnie 9 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marcilio Florencio Mota Filho na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marcilio Florencio Mota Filho
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 29 |
|
9 mln € |
| 25.05.2026 | 29 |
|
10 mln € |
| 15.12.2025 | 28 |
|
10 mln € |
| 17.09.2025 | 28 |
|
10 mln € |
| 03.06.2025 | 28 |
|
11 mln € |
| 11.12.2024 | 27 |
|
10 mln € |
| 03.06.2024 | 27 |
|
10 mln € |
| 19.03.2024 | 26 |
|
10 mln € |
| 10.12.2023 | 26 |
|
11 mln € |
| 24.07.2023 | 26 |
|
7 mln € |
| 06.04.2023 | 25 |
|
7 mln € |
| 13.11.2022 | 25 |
|
7 mln € |
| 18.08.2022 | 25 |
|
7 mln € |
| 05.04.2022 | 24 |
|
6,5 mln € |
| 16.12.2021 | 24 |
|
6,5 mln € |
| 09.09.2021 | 24 |
|
6 mln € |
| 27.05.2021 | 24 |
|
4 mln € |
| 08.02.2021 | 23 |
|
3 mln € |
| 08.09.2020 | 23 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
2 mln € |
| 26.11.2019 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 14.08.2019 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 27.05.2019 | 22 |
|
1 mln € |
| 06.12.2017 | 20 |
|
300 tys. € |
| 29.10.2017 | 20 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marcilio Florencio Mota Filho?
Wycena Marcilio Florencio Mota Filho wynosi obecnie 9 mln €. W szczycie kariery Marcilio Florencio Mota Filho wyceniano na 11 mln €, a najniżej na 300 tys. €.