Marcos Rivadero

pomocnik #5
Argentyna Atenas
Wiek / data ur.33 lat (09.10.1992)
Wzrost1,77 m
Waga75 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył14.01.2026
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa75 tys. €

Marcos Rivadero jest piłkarzem występującym obecnie w Atenas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Marcos Rivadero w Pucharze Argentyny 2026
Mecze
1
Bramki
1
Asysty
0
Minuty
90'
Średnia ocena
6.70
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Marcos Rivadero

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

6,70
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer14.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

75 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Defensywny pomocnik (6)
Dodatkowe pozycje Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,77 m
Waga 75 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Marcos Rivadero w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Marcos Rivadero wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.70. Marcos Rivadero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Marcos Rivadero w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Marcos Rivadero rozegrał w barwach Atenas w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Czy Marcos Rivadero ma kontuzję?

Według stanu na 26 września 2026 Marcos Rivadero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Marcos Rivadero to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 81 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Marcos Rivadero?

Marcos Rivadero najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Marcos Rivadero?

Wycena 33-letniego Marcos Rivadero według stanu na listopad 2024 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 275 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Marcos Rivadero?

Marcos Rivadero urodził się 9 października 1992 w Córdoba w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.