Mark Howard
bramkarz #33Mark Howard jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Mark Howard
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Maj
16:00
|
Notts County
3
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, finał | |||||||
|
15 Maj
20:15
|
Salford City
2
Grimsby Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, półfinał | |||||||
|
10 Maj
16:00
|
Grimsby Town
1
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, półfinał | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Mark Howard w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mark Howard wyglądają następująco: 49 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.24. Mark Howard oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mark Howard w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Mark Howard rozegrał w barwach Salford City w EFL Trophy 4 mecze, w FA Cup 4 mecze, w League Two 49 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 750 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Czy Mark Howard ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mark Howard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mark Howard to problemy z udem z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 207 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mark Howard?
Mark Howard najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Mark Howard?
Wycena 40-letniego Mark Howard według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Mark Howard?
Mark Howard urodził się 21 września 1986 w Southwark w Anglii. Obecnie piłkarz ma 40 lat.
Mark Howard - statystyki
Szczegółowe statystyki Mark Howard w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Salford City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mark Howard
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Mark Howard
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mark Howard w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mark Howard wyglądają następująco: 49 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.24. Mark Howard oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mark Howard - transfery
W trakcie kariery Mark Howard zmieniał klub 21 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Salford City 2025 – 2026
-
Wrexham 2022 – 2025
-
Carlisle United 2021 – 2022
-
Scunthorpe United 2020 – 2021
-
Blackpool 2019 – 2020
-
Salford City 2019 – 2019
-
Blackpool 2018 – 2019
-
Bolton 2016 – 2018
-
Sheffield United 2012 – 2016
-
Blackpool 2011 – 2012
-
Aberdeen 2010 – 2011
-
St Mirren 2007 – 2010
-
Cardiff City 2007 – 2007
-
Swansea City 2006 – 2007
-
Cardiff City 2006 – 2006
-
Arsenal U21 2006 – 2006
-
Falkirk 2005 – 2006
-
Arsenal U21 2005 – 2005
-
Arsenal U18 do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Mark Howard
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 21.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 04.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 13.10.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2020/21 | 21.10.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2019/20 | 04.11.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 21.10.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 04.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 12.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 19.02.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.08.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 12.07.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.01.2007 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.04.2006 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2005/06 | 31.12.2005 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
|
— | Wolny transfer |
Mark Howard - forma
W ostatnich 5 meczach Mark Howard zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Mark Howard i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Maj
16:00
|
Notts County
3
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, finał | |||||||
|
15 Maj
20:15
|
Salford City
2
Grimsby Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, półfinał | |||||||
|
10 Maj
16:00
|
Grimsby Town
1
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, półfinał | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Crawley Town
0
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
21:00
|
Salford City
2
Bromley
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Oldham Athletic
1
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Salford City
0
Gillingham FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Salford City
2
Notts County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Salford City
1
Milton Keynes Dons
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
21 Mar
13:30
|
Cambridge United
1
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Salford City
3
Barrow
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
13:30
|
Harrogate Town
0
Salford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Salford City
1
Walsall
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Mar
13:30
|
Salford City
2
Barnet
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:45
|
Grimsby Town
3
Salford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Colchester United
0
Salford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
24 Lut
20:45
|
Salford City
1
Shrewsbury Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Cheltenham Town
3
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Salford City
1
Newport County
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Manchester City
2
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
05 Lut
21:00
|
Accrington Stanley
1
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Tranmere Rovers
0
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Salford City
0
Chesterfield
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Salford City
1
Bristol Rovers
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
20 Sty
20:45
|
Salford City
3
Swindon Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Swindon Town
2
Salford City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Barrow
1
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Salford City
0
Fleetwood Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Salford City
1
Harrogate Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Barnet
1
Salford City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Salford City
4
Colchester United
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Fleetwood Town
1
Salford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Salford City
4
Leyton Orient
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Salford City
2
Rotherham United
7
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Salford City
4
Crawley Town
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Bromley
2
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Milton Keynes Dons
2
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
11 Lis
2025
|
Salford City
4
Wolves U21
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Salford City
0
Cambridge United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Salford City
(4)
1
Lincoln City
(2)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Gillingham FC
1
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Salford City
1
Oldham Athletic
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Chesterfield
2
Salford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Salford City
3
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Salford City
0
Grimsby Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Bristol Rovers
2
Salford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Salford City
3
Swindon Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Shrewsbury Town
1
Salford City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Salford City
3
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
Wigan Athletic
0
Salford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 8.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
29 Sie
2025
|
Salford City
1
Cheltenham Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Walsall
1
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Newport County
0
Salford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Salford City
2
Accrington Stanley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Salford City
(2)
0
Rotherham United
(3)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Notts County
1
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Salford City
1
Crewe Alexandra
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Wycombe
0
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Reading
2
Wrexham
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Wrexham
(2)
2
Peterborough
(4)
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, półfinał | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Wrexham
1
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Northampton Town
0
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Crawley Town
1
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
28 Sty
2025
|
Wrexham
2
Stevenage
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
23 Sty
2025
|
Wrexham
1
Birmingham City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
16 Sty
2025
|
Shrewsbury Town
2
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Burton Albion
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
12 Lis
2024
|
Port Vale
(3)
1
Wrexham
(1)
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 10. runda | |||||||
|
08 Paź
2024
|
Wrexham
3
Wolves U21
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 6. runda | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Sheffield United
4
Wrexham
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Wrexham
2
Stockport County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Wrexham
4
Crawley Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Colchester United
1
Wrexham
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Kwi
2024
|
Doncaster Rovers
1
Wrexham
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Wrexham
0
Tranmere Rovers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Wrexham
0
Harrogate Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Gillingham FC
1
Wrexham
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Wrexham
0
Bradford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Salford City
3
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Newport County
1
Wrexham
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Wrexham
2
AFC Wimbledon
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Wrexham
4
Barrow
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Walsall
3
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Swindon Town
0
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Wrexham
2
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Wrexham
3
Yeovil Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Wrexham
6
Morecambe FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
18 Lis
2023
|
Accrington Stanley
2
Wrexham
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Wrexham
2
Gillingham FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Mansfield Town
1
Wrexham
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Notts County
0
Wrexham
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Wrexham
2
Sutton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Bradford City
1
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Wrexham
3
Salford City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Crawley Town
0
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Mansfield Town
0
Wrexham
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Wrexham
3
Crewe Alexandra
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Tranmere Rovers
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Barrow
1
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Wrexham
5
Swindon Town
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Wrexham
3
Milton Keynes Dons
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Wrexham
2
Chesterfield
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Wrexham
3
Dorking Wanderers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
Wrexham
3
Sheffield United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Coventry City
3
Wrexham
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Wrexham
4
Farnborough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
Wrexham
3
Oldham Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Blyth Spartans
1
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Bradford City
2
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Carlisle United
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Harrogate Town
3
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Carlisle United
1
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Carlisle United
0
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Tranmere Rovers
2
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Rochdale
2
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Carlisle United
1
Bristol Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Carlisle United
1
Newport County
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Carlisle United
2
Rochdale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Leyton Orient
0
Carlisle United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Carlisle United
0
Swindon Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Colchester United
2
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Carlisle United
1
Port Vale
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Lut
2022
|
Salford City
2
Carlisle United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Carlisle United
0
Sutton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Forest Green Rovers
3
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Sty
2022
|
Carlisle United
0
Hartlepool United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Carlisle United
1
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Carlisle United
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Mansfield Town
1
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Carlisle United
1
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Lis
2021
|
Carlisle United
(4)
1
Lincoln City
(3)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Carlisle United
1
Walsall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Carlisle United
0
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Exeter City
2
Carlisle United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Lis
2021
|
Morecambe FC
0
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Northampton Town
3
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Carlisle United
0
Oldham Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Newport County
2
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Carlisle United
0
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Scunthorpe United
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Bradford City
0
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Kwi
2021
|
Newport County
4
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Scunthorpe United
0
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Scunthorpe United
0
Crawley Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Scunthorpe United
1
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Leyton Orient
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Salford City
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Cambridge United
0
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Sty
2021
|
Colchester United
0
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Scunthorpe United
3
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Barrow
1
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Stevenage
3
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Walsall
1
Scunthorpe United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Scunthorpe United
2
Mansfield Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Southend United
1
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
Scunthorpe United
0
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Harrogate Town
2
Scunthorpe United
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Lis
2020
|
Scunthorpe United
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Scunthorpe United
1
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Oldham Athletic
0
Scunthorpe United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Exeter City
3
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Sty
2020
|
Rotherham United
2
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Blackpool
1
Scunthorpe United
3
|
95' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
05 Lis
2019
|
Blackpool
1
Wolves U21
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Newport County
1
Salford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Mansfield Town
1
Salford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
05 Sty
2019
|
Blackpool
0
Arsenal
3
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
30 Lis
2018
|
Solihull Moors
0
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
Aston Villa
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
25 Sie
2017
|
Hull City
4
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Bolton
1
Derby County
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
W jakiej formie jest Mark Howard?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ile meczów rozegrał Mark Howard w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Mark Howard rozegrał w barwach Salford City w EFL Trophy 4 mecze, w FA Cup 4 mecze, w League Two 49 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 750 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Mark Howard - zarobki
Mark Howard gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 93 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mark Howard (2025/26)
| Rocznie | 93 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 256 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Mark Howard w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
93 tys. € |
| 2024/25 |
|
125 tys. € |
| 2023/24 |
|
125 tys. € |
| 2021/22 |
|
60 tys. € |
| 2017/18 |
|
156 tys. € |
Mark Howard - kontuzje
W trakcie kariery Mark Howard zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 55 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mark Howard
-
Uraz
12.11.16 – 09.02.17 (90 dni)
Bolton opuszczone: 14 meczów
-
Problemy z udem
05.10.12 – 29.04.13 (207 dni)
Sheffield United opuszczone: 41 meczów
Czy Mark Howard ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mark Howard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mark Howard to problemy z udem z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 207 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mark Howard - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mark Howard wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mark Howard na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mark Howard
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 40 | 0 € | |
| 14.05.2026 | 39 |
|
25 tys. € |
| 25.11.2025 | 39 |
|
25 tys. € |
| 17.06.2025 | 38 |
|
25 tys. € |
| 26.12.2024 | 38 |
|
50 tys. € |
| 26.06.2024 | 37 |
|
50 tys. € |
| 28.12.2023 | 37 |
|
75 tys. € |
| 03.10.2022 | 36 |
|
0 € |
| 26.02.2018 | 31 |
|
300 tys. € |
| 17.09.2017 | 30 |
|
300 tys. € |
| 20.04.2017 | 30 |
|
250 tys. € |
| 29.05.2016 | 29 |
|
200 tys. € |
| 15.10.2015 | 29 |
|
200 tys. € |
| 26.02.2015 | 28 |
|
200 tys. € |
| 06.02.2012 | 25 |
|
250 tys. € |
| 03.07.2011 | 24 |
|
200 tys. € |
| 02.02.2011 | 24 |
|
250 tys. € |
| 19.10.2010 | 24 |
|
300 tys. € |
| 25.02.2010 | 23 |
|
225 tys. € |
| 27.09.2009 | 23 |
|
300 tys. € |
| 09.12.2008 | 22 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mark Howard?
Wycena Mark Howard wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Mark Howard wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 0 €.