Marshall Munetsi jest piłkarzem występującym obecnie w Wolverhampton. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marshall Munetsi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marshall Munetsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marshall Munetsi wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 9,5%. Marshall Munetsi oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marshall Munetsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marshall Munetsi rozegrał w barwach Wolverhamptonu w Championship 13 meczów, w EFL Cup 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Zimbabwe. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 168 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marshall Munetsi
Pierwszy transfer Marshall Munetsi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Reims do Wolverhamptonu za 18 milionów euro.
Ile zarabia Marshall Munetsi?
Na podstawie kontraktu z Wolverhampton, Marshall Munetsi otrzymuje 2,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 180,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Munetsi w listopadzie 2026 to 41,6 tysiąca euro, a dziennie około 5,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Marshall Munetsi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marshall Munetsi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marshall Munetsi to uraz mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Marshall Munetsi?
Marshall Munetsi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marshall Munetsi?
Wycena 30-letniego Marshall Munetsi według stanu na wrzesień 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marshall Munetsi?
Marshall Munetsi urodził się 22 czerwca 1996 w Bulawayo w Zimbabwe. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Marshall Munetsi – statystyki
Szczegółowe statystyki Marshall Munetsi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wolverhampton oraz reprezentacja Zimbabwe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marshall Munetsi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marshall Munetsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marshall Munetsi wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 9,5%. Marshall Munetsi oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Marshall Munetsi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marshall Munetsi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Championship, 13. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Championship, 12. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Championship, 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Championship, 10. kolejka
|
1:3 | 10' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
1:0 | 61' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:3 | 90' | 2 | 0 | – | 8.8 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
1:0 | 78' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Marshall Munetsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marshall Munetsi rozegrał w barwach Wolverhamptonu w Championship 13 meczów, w EFL Cup 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Zimbabwe. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 168 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Marshall Munetsi – transfery
W trakcie kariery Marshall Munetsi zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wolverhampton 2026 – obecnie
-
Paris FC 2026 – 2026
-
Wolverhampton 2025 – 2026
-
Reims 2019 – 2025
-
Baroka FC 2017 – 2019
-
Orlando Pirates 2017 – 2017
-
Baroka FC 2016 – 2017
-
Orlando Pirates 2016 – 2016
-
Ubuntu Cape Town FC 2015 – 2016

-
Blue Rangers FC do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Marshall Munetsi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 15.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 03.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 12.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marshall Munetsi
Pierwszy transfer Marshall Munetsi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Reims do Wolverhamptonu za 18 milionów euro.
Marshall Munetsi – forma
W ostatnich 5 meczach Marshall Munetsi zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Marshall Munetsi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
3
Cardiff City
0
Championship, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Watford
0
Championship, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Portsmouth
1
Championship, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Burnley
1
Wolverhampton
2
Championship, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Bolton
3
Championship, 10. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Middlesbrough
1
Wolverhampton
0
Championship, 9. kolejka
|
61'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Zimbabwe
1
DR Konga
2
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sierra Leone
2
Zimbabwe
3
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
West Bromwich Albion
0
Championship, 8. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sheffield United
0
Wolverhampton
1
Championship, 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Birmingham City
2
Wolverhampton
2
Championship, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
West Ham United
4
Wolverhampton
2
Championship, 4. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
4
Stoke City
1
Championship, 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Wolverhampton
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Preston North End
1
Wolverhampton
3
Championship, 2. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Blackburn
2
Championship, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
3
Port Vale
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Paris FC
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Paris FC
4
Brest
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Lille
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Paris FC
3
Ligue 1, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Paris FC
4
Monaco
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Strasburg
0
Paris FC
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Paris FC
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Nicea
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Paris FC
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
1
Premier League, 14. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Aston Villa
1
Wolverhampton
0
Premier League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
0
Crystal Palace
2
Premier League, 12. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
0
Premier League, 11. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Fulham
3
Wolverhampton
0
Premier League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
3
Chelsea
4
Puchar Ligi Angielskiej, 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
2
Burnley
3
Premier League, 9. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sunderland
2
Wolverhampton
0
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Wolverhampton
1
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Leeds United
3
Premier League, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Newcastle United
1
Wolverhampton
0
Premier League, 4. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Zimbabwe
0
Rwanda
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
3
Premier League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
3
West Ham United
2
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Wolverhampton
0
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
0
Manchester City
4
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brentford
1
Premier League, 38. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
4
Wolverhampton
2
Premier League, 37. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Manchester City
1
Wolverhampton
0
Premier League, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
3
Leicester City
0
Premier League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Wolverhampton
1
Premier League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
4
Tottenham
2
Premier League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
1
Wolverhampton
2
Premier League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
1
West Ham United
0
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Wolverhampton
2
Premier League, 29. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Everton
1
Premier League, 28. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Mar
Karne
|
AFC Bournemouth
(5)
1
Wolverhampton
(4)
1
FA Cup (Anglia), 5. runda
|
48'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
1
Fulham
2
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Wolverhampton
1
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Liverpool
2
Wolverhampton
1
Premier League, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Blackburn
0
Wolverhampton
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
24'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Reims
1
Nantes
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Reims
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
14 Sty
Karne
|
Reims
(3)
1
Monaco
(1)
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Reims
2
Nicea
4
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Reims
0
Monaco
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Strasburg
0
Reims
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Reims
0
RC Lens
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Reims
1
Lyon
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Auxerre
2
Reims
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Zimbabwe
3
Namibia
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Reims
4
Montpellier
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
3
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Reims
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Reims
0
Lille
2
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Reims
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Montpellier
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Mar
Karne
|
Zambia
(5)
2
Zimbabwe
(6)
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Reims
2
Toulouse
3
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Reims
0
Nantes
0
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Rwanda
0
Zimbabwe
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Reims
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Reims
1
Monaco
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Lille
1
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Reims
1
Brest
2
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
2
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Reims
1
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.5 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Reims
1
Montpellier
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Clermont
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Strasburg
2
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rennes
3
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Reims
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Reims
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Ajaccio
0
Reims
1
Ligue 1
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Lille
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Montpellier
1
Reims
1
Ligue 1
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Lorient
0
Reims
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Reims
2
Clermont
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Reims
2
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Reims
2
Lille
1
Ligue 1
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lyon
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Angers
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Reims
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Reims
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Reims
5
Bordeaux
0
Ligue 1
|
54'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ghana
3
Zimbabwe
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Reims
3
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Reims
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Metz
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Reims
3
Montpellier
3
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Reims
0
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Reims
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Reims
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Reims
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Reims
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
RC Lens
4
Reims
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
4
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Karne
|
Fehérvár FC
(4)
0
Reims
(1)
0
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
1
Ligue 1
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Reims
0
Lille
1
Ligue 1
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Reims
1
Brest
0
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Monaco
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Reims
1
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Reims
0
Angers
0
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Reims
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rennes
0
Reims
1
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Reims
0
Monaco
0
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Reims
2
Lille
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Uganda
1
Zimbabwe
1
Puchar Narodów Afryki
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Egipt
1
Zimbabwe
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Marshall Munetsi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.24 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.10).
W ostatnich 10 meczach Marshall Munetsi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (6.10).
W jakiej formie jest Marshall Munetsi?
Marshall Munetsi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.24 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.50). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marshall Munetsi – zarobki
Marshall Munetsi gra w Wolverhampton na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marshall Munetsi w Wolverhampton (2025/26)
| Rocznie | 2,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 180 tys. € |
| Tygodniowo | 42 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Marshall Munetsi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,2 mln € |
| 2024/25 |
|
4,4 mln € |
| 2023/24 |
|
720 tys. € |
| 2022/23 |
|
720 tys. € |
| 2021/22 |
|
720 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Marshall Munetsi?
Na podstawie kontraktu z Wolverhampton, Marshall Munetsi otrzymuje 2,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 180,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Munetsi w listopadzie 2026 to 41,6 tysiąca euro, a dziennie około 5,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Marshall Munetsi – kontuzje
W trakcie kariery Marshall Munetsi zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marshall Munetsi
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.12.25 – 15.01.26 (45 dni)
Wolverhampton opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
26.11.23 – 26.12.23 (31 dni)
Reims opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
28.10.23 – 09.11.23 (13 dni)
Reims opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
15.10.22 – 02.11.22 (19 dni)
Reims opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
14.10.21 – 29.11.21 (47 dni)
Reims opuszczone: 8 meczów
Czy Marshall Munetsi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marshall Munetsi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marshall Munetsi to uraz mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marshall Munetsi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marshall Munetsi wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marshall Munetsi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marshall Munetsi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | 30 |
|
12 mln € |
| 31.05.2026 | 29 |
|
15 mln € |
| 08.12.2025 | 29 |
|
12 mln € |
| 29.05.2025 | 28 |
|
15 mln € |
| 17.03.2025 | 28 |
|
15 mln € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
10 mln € |
| 02.06.2024 | 27 |
|
10 mln € |
| 17.12.2023 | 27 |
|
12 mln € |
| 15.10.2023 | 27 |
|
10 mln € |
| 26.06.2023 | 27 |
|
9 mln € |
| 01.11.2022 | 26 |
|
5 mln € |
| 29.05.2022 | 25 |
|
5 mln € |
| 22.03.2022 | 25 |
|
4 mln € |
| 15.12.2021 | 25 |
|
3 mln € |
| 07.10.2021 | 25 |
|
3 mln € |
| 03.06.2021 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 02.08.2020 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
800 tys. € |
| 18.12.2019 | 23 |
|
1 mln € |
| 25.06.2019 | 23 |
|
550 tys. € |
| 18.01.2019 | 22 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2018 | 21 |
|
350 tys. € |
| 05.01.2018 | 21 |
|
200 tys. € |
| 21.07.2017 | 21 |
|
250 tys. € |
| 14.01.2017 | 20 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marshall Munetsi?
Wycena Marshall Munetsi wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Marshall Munetsi wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 200 tys. €.