Masashi Wada

napastnik #77 Kontuzja
Wiek / data ur.29 lat (11.04.1997)
Wzrost1,76 m
Waga74 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.11.2026
Wartość rynkowa225 tys. €

Masashi Wada jest piłkarzem występującym obecnie w Portland Hearts of Pine. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Masashi Wada w U.S. Open Cup 2025/2026
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
90'
Średnia ocena
6.45
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Masashi Wada

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

6,45
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer4.03.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

225 tys. €
-75 tys. € (-25,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Dodatkowe pozycje Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,76 m
Waga 74 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Masashi Wada w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Masashi Wada wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.45. Masashi Wada oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Masashi Wada w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Masashi Wada rozegrał w barwach Portland Hearts of Pine w U.S. Open Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Czy Masashi Wada ma kontuzję?

Obecnie Masashi Wada ma uraz — uraz.

Najpoważniejszy uraz w karierze Masashi Wada to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Masashi Wada?

Masashi Wada najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Masashi Wada?

Wycena 29-letniego Masashi Wada według stanu na grudzień 2024 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Masashi Wada?

Masashi Wada urodził się 11 kwietnia 1997 w Kangawa w Japonii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.