Matheus Reis jest piłkarzem występującym obecnie w CSKA Moscow. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matheus Reis
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matheus Reis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matheus Reis wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.52. Matheus Reis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matheus Reis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matheus Reis rozegrał w barwach CSKA Moscow w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 327 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Matheus Reis?
Na podstawie kontraktu z CSKA Moscow, Matheus Reis otrzymuje 1,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 115 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reis w listopadzie 2026 to 26,5 tysiąca euro, a dziennie około 3,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Matheus Reis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matheus Reis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matheus Reis to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matheus Reis?
Matheus Reis ma na koncie 8 trofeów — 7 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Portugalii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Sportingiem — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Matheus Reis?
Matheus Reis najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca lub Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Reis?
Wycena 31-letniego Matheus Reis według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matheus Reis?
Matheus Reis urodził się 18 lutego 1995 w São João da Boa Vista w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Matheus Reis – statystyki
Szczegółowe statystyki Matheus Reis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CSKA Moscow. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matheus Reis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matheus Reis wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.52. Matheus Reis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Matheus Reis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matheus Reis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
2:0 | 16' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
1:1 | 15' | 0 | 0 | 5.3 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
04 Sie
Karne
|
Puchar Rosji, 1. runda
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.3 |
Ile meczów rozegrał Matheus Reis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matheus Reis rozegrał w barwach CSKA Moscow w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 327 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Matheus Reis – transfery
W trakcie kariery Matheus Reis zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CSKA Moscow 2026 – obecnie
-
Sporting CP 2021 – 2026
-
Rio Ave 2021 – 2021
-
Sporting CP 2021 – 2021
-
Rio Ave 2018 – 2021
-
Sao Paulo 2018 – 2018
-
Moreirense 2017 – 2018
-
Sao Paulo 2017 – 2017
-
Bahia 2017 – 2017
-
Sao Paulo 2014 – 2017
-
Atlético de Sorocaba (SP) (- 2017) 2014 – 2014

-
Sao Paulo 2013 – 2014
-
Sao Paulo U20 2011 – 2013

-
Sao Paulo U17 2009 – 2011

-
Sao Paulo FC Formacao do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matheus Reis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.02.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 01.02.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 03.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.12.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 01.01.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Matheus Reis – forma
W ostatnich 5 meczach Matheus Reis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Matheus Reis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Dynamo
3
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Rubin
1
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Zenit
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Akron
2
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Akron
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Fakel
0
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
0
FC Rostov
0
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sie
Karne
|
Lokomotiv
(4)
1
CSKA Moscow
(5)
1
Puchar Rosji, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Baltika
1
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Zenit
3
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Rubin
0
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
0
FC Sochi
1
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Akron
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Makhachkala
1
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Krasnodar
4
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji, półfinał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Baltika
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Dynamo
4
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
3
FC Krasnodar
1
Puchar Rosji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Akhmat
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Sporting CP
3
Liga Mistrzów, 8. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Arouca
1
Sporting CP
2
Liga Portugal, 19. kolejka
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Sporting CP
2
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Sporting CP
3
Casa Pia
0
Liga Portugal, 18. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting CP
1
Vitória Guimarães
2
Puchar Ligi Portugalii, półfinał
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Gil Vicente
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 17. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Sporting CP
4
Rio Ave
0
Liga Portugal, 16. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Sporting CP
4
Liga Portugal, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sporting CP
6
AVS Futebol
0
Liga Portugal, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sporting CP
4
Estrela Amadora
0
Liga Portugal, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sporting CP
3
Club Brugge
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Santa Clara
1
Sporting CP
2
Liga Portugal, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Juventus
1
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Alverca
0
Liga Portugal, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting CP
5
Alverca
1
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
CD Tondela
0
Sporting CP
3
Liga Portugal, 9. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Dogryw.
|
Paços de Ferreira
2
Sporting CP
3
Puchar Portugalii, 1/64 finału
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Napoli
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Moreirense
0
Liga Portugal, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
4
Kairat Almaty
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Famalicão
1
Sporting CP
2
Liga Portugal, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
Liga Portugal, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sporting CP
2
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal, 34. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 33. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
3
Moreirense
1
Liga Portugal, 30. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Santa Clara
0
Sporting CP
1
Liga Portugal, 29. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
1
SC Braga
1
Liga Portugal, 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
2
Rio Ave
0
Puchar Portugalii, półfinał
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Estrela Amadora
0
Sporting CP
3
Liga Portugal, 27. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Sporting CP
0
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sporting CP
0
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów, play offy
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
FC Porto
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 21. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sporting CP
3
Farense
1
Liga Portugal, 20. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Sporting CP
1
Bologna FC 1909
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sporting CP
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal, 19. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sporting CP
1
SL Benfica
0
Liga Portugal, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Gru
Dogryw.
|
Sporting CP
2
Santa Clara
1
Puchar Portugalii, 1/8 finału
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sporting CP
1
Arsenal
5
Liga Mistrzów, 5. runda
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Sporting CP
4
Manchester City
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sporting CP
3
Nacional Madeira
1
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
0
Sporting CP
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
AVS Futebol
0
Liga Portugal, 6. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Lille
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Arouca
0
Sporting CP
3
Liga Portugal, 5. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Fluminense
2
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
0
Fluminense
2
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Farense
0
Sporting CP
5
Liga Portugal, 3. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sporting CP
3
Rio Ave
1
Liga Portugal, 1. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Estoril Praia
0
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
2
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Atalanta
2
Sporting CP
1
Liga Europy
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Sporting CP
3
Farense
2
Liga Portugal
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Rio Ave
3
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Moreirense
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Sporting CP
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sporting CP
5
SC Braga
0
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
UD Leiria
0
Sporting CP
3
Puchar Portugalii
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Sporting CP
8
Casa Pia
0
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Sporting CP
4
CD Tondela
0
Puchar Portugalii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sporting CP
2
FC Porto
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sporting CP
3
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Atalanta
1
Sporting CP
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sporting CP
8
Dumiense
0
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting CP
4
Farense
2
Puchar Ligi Portugalii
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Raków Częstochowa
1
Sporting CP
1
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Arouca
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sporting CP
1
Atalanta
2
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Cuiaba
3
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Farense
2
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Moreirense
0
Liga Portugal
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
SC Braga
1
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Vizela
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
1
Juventus
1
Liga Europy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
3
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sporting CP
3
Boavista
0
Liga Portugal
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sporting CP
2
Arsenal
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Sporting CP
4
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Midtjylland
1
Liga Europy
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting CP
0
FC Porto
2
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
1
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sporting CP
5
SC Braga
0
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sporting CP
5
CS Marítimo
0
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Rio Ave
0
Sporting CP
2
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sporting CP
6
Farense
0
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Famalicão
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Sporting CP
1
Eintracht Frankfurt
2
Liga Mistrzów
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Tottenham
1
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting CP
0
Olympique Marsylia
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Santa Clara
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Tottenham
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sporting CP
0
Chaves
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Porto
3
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Sporting CP
3
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
CD Tondela
1
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
2
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Manchester City
0
Sporting CP
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
Puchar Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
CS Marítimo
1
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sporting CP
3
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Sporting CP
0
Manchester City
5
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Porto
2
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
2
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Sporting CP
2
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ajax
4
Sporting CP
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Famalicão
1
Puchar Ligi Portugalii
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sporting CP
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Arouca
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Sporting CP
0
Liga Mistrzów
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
SC Braga
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sporting CP
2
SC Braga
1
Superpuchar Portugalii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
SL Benfica
4
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
SC Braga
0
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
1
Famalicão
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sporting CP
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Sporting CP
2
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sporting CP
2
Portimonense
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Rio Ave
4
SC Braga
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Rio Ave
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.6 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Rio Ave
2
Paços de Ferreira
3
Liga Portugal
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rio Ave
1
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
![]()
Aves
0
Rio Ave
4
Liga Portugal
|
92'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Rio Ave
2
Famalicão
2
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Rio Ave
1
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rio Ave
1
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SL Benfica
2
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Rio Ave
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rio Ave
5
![]()
Aves
1
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Famalicão
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Rio Ave
3
Liga Portugal
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Nacional Madeira
0
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
0
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Rio Ave
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
SL Benfica
4
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rio Ave
1
Moreirense
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Rio Ave
2
![]()
Belenenses SAD
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Rio Ave
3
Nacional Madeira
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Rio Ave
2
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Rio Ave
2
Portimonense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
CD Tondela
1
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
CD Tondela
1
Moreirense
2
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Bahia
2
Vitoria
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Bahia
3
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Atletico Paranaense
4
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Bahia
1
Sport Recife
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Bahia
1
Avai
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Corinthians
3
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Bahia
2
Palmeiras
4
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Bahia
3
Atletico Goianiense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Botafogo
1
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Bahia
6
Atletico Paranaense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sao Paulo
3
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Ponte Preta
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 3.0 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Santos
3
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Sao Paulo
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
0
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Figueirense
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Sao Paulo
1
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Coritiba
1
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sao Paulo
1
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Avai
2
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sao Paulo
0
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Sao Paulo
2
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Matheus Reis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W ostatnich 10 meczach Matheus Reis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W jakiej formie jest Matheus Reis?
Matheus Reis jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.52). Jego dyspozycja słabnie.
Matheus Reis – zarobki
Matheus Reis gra w CSKA Moscow na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matheus Reis w CSKA Moscow (2025/26)
| Rocznie | 1,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 115 tys. € |
| Tygodniowo | 27 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Matheus Reis w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,2 mln € |
| 2025/26 |
|
1,4 mln € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
| 2020/21 |
|
130 tys. € |
| 2019/20 |
|
80 tys. € |
| 2018/19 |
|
80 tys. € |
| 2017/18 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Matheus Reis?
Na podstawie kontraktu z CSKA Moscow, Matheus Reis otrzymuje 1,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 115 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reis w listopadzie 2026 to 26,5 tysiąca euro, a dziennie około 3,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Matheus Reis – kontuzje
W trakcie kariery Matheus Reis zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matheus Reis
- Uraz o nieznanym charakterze 17.08.26 – 20.08.26 (4 dni)
-
Uraz
14.04.26 – 21.04.26 (8 dni)
CSKA Moscow opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
07.01.25 – 22.01.25 (16 dni)
Sporting CP opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.09.24 – 19.10.24 (21 dni)
Sporting CP opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
10.04.24 – 29.04.24 (20 dni)
Sporting CP opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
16.01.24 – 19.01.24 (4 dni)
Sporting CP opuszczone: 1 mecz
Czy Matheus Reis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matheus Reis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matheus Reis to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matheus Reis – trofea
W trakcie kariery Matheus Reis zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matheus Reis
Jakie trofea zdobył Matheus Reis?
Matheus Reis zdobył w karierze 8 trofeów — 7 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Sportingu — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Portugalii — 3 razy.
Matheus Reis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matheus Reis wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matheus Reis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matheus Reis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 31 |
|
2 mln € |
| 25.05.2026 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 24.03.2026 | 31 |
|
3 mln € |
| 17.12.2025 | 30 |
|
4 mln € |
| 29.05.2025 | 30 |
|
6 mln € |
| 18.12.2024 | 29 |
|
7 mln € |
| 05.06.2024 | 29 |
|
8 mln € |
| 26.12.2023 | 28 |
|
8 mln € |
| 15.06.2023 | 28 |
|
8 mln € |
| 31.10.2022 | 27 |
|
8 mln € |
| 30.05.2022 | 27 |
|
8 mln € |
| 09.03.2022 | 27 |
|
5 mln € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
4 mln € |
| 20.05.2021 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 27.01.2021 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 16.08.2020 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
650 tys. € |
| 29.12.2019 | 24 |
|
800 tys. € |
| 06.06.2019 | 24 |
|
600 tys. € |
| 10.01.2019 | 23 |
|
800 tys. € |
| 12.06.2018 | 23 |
|
700 tys. € |
| 06.12.2017 | 22 |
|
800 tys. € |
| 27.11.2016 | 21 |
|
750 tys. € |
| 26.05.2016 | 21 |
|
500 tys. € |
| 14.12.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 10.09.2015 | 20 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Reis?
Wycena Matheus Reis wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Matheus Reis wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 250 tys. €.