Matias Melluso

obrońca #22
Argentyna Gimnasia L.P.
Wiek / data ur.28 lat (09.06.1998)
Wzrost1,70 m
Waga63 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogalewa
Zarobki202 tys. €
Dołączył23.01.2025
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa200 tys. €

Matias Melluso jest piłkarzem występującym obecnie w Gimnasia L.P.. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Matias Melluso w Liga Profesional (Argentyna) 2026
Mecze
19
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
91'
Średnia ocena
1.66
Kartki
0 / 0
Najbliższy mecz Matias Melluso
Independ. Rivadavia Gimnasia L.P.
03.10.2026·02:30

Statystyki

1,66
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Zarobki

202 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 17 tys. €
tygodniowo: 4 tys. €
Zobacz zarobki ›

Transfery

→
ostatni transfer23.01.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

200 tys. €
-50 tys. € (-20,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewy obrońca (3)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,70 m
Waga 63 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Matias Melluso w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Melluso wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.66. Matias Melluso oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Matias Melluso w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Matias Melluso rozegrał w barwach Gimnasia L.P. w Liga Profesional (Argentyna) 19 meczów, w Pucharze Argentyny 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 138 minut. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Matias Melluso

Pierwszy transfer Matias Melluso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Gimnasia L.P. do Pafos za 270 tysięcy euro.

Ile zarabia Matias Melluso?

Na podstawie kontraktu z Gimnasia L.P., Matias Melluso otrzymuje 201,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 16,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Melluso we wrześniu 2026 to 3,9 tysiąca euro, a dziennie około 553 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.

Czy Matias Melluso ma kontuzję?

Według stanu na 26 września 2026 Matias Melluso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Melluso to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 101 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Matias Melluso?

Matias Melluso ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.

Na jakiej pozycji gra Matias Melluso?

Matias Melluso najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).

Jaka jest wartość rynkowa Matias Melluso?

Wycena 28-letniego Matias Melluso według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,1 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Matias Melluso?

Matias Melluso urodził się 9 czerwca 1998 w La Plata w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 28 lat.