Mattia Perin jest piłkarzem występującym obecnie w Palermo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Mattia Perin
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:30
|
Palermo
3
Vicenza Virtus
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
28 Paź
19:00
|
Pisa
3
Palermo
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Palermo
2
Carrarese
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mattia Perin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mattia Perin wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60. Mattia Perin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mattia Perin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mattia Perin rozegrał w barwach Palermo w Serie B 7 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Juventusu w Serie A 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 541 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mattia Perin
Pierwszy transfer Mattia Perin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Pistoiese Youth do Genoa U20 za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mattia Perin było przejście z Genoa FC do Juventusu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16,3 miliona euro.
Czy Mattia Perin ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mattia Perin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mattia Perin to uraz barku z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 217 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mattia Perin?
Mattia Perin ma na koncie 9 trofeów — 8 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Włoch — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Juventusem — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Mattia Perin?
Mattia Perin najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Mattia Perin?
Wycena 33-letniego Mattia Perin według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mattia Perin?
Mattia Perin urodził się 10 listopada 1992 w Latina we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Mattia Perin - statystyki
Szczegółowe statystyki Mattia Perin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Palermo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mattia Perin
Mattia Perin vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mattia Perin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mattia Perin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mattia Perin wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60. Mattia Perin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mattia Perin - transfery
W trakcie kariery Mattia Perin zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 17,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Palermo 2026 – obecnie
-
Juventus 2021 – 2026
-
Genoa FC 2020 – 2021
-
Juventus 2018 – 2020
-
Genoa FC 2013 – 2018
-
Pescara 2012 – 2013
-
Genoa FC 2012 – 2012
-
Calcio Padova 2011 – 2012
-
Genoa FC 2009 – 2011
-
Genoa U20 2008 – 2009

-
Pistoiese Youth do 2008

Historia transferów Mattia Perin
Pierwszy transfer Mattia Perin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Pistoiese Youth do Genoa U20 za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mattia Perin było przejście z Genoa FC do Juventusu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16,3 miliona euro.
Mattia Perin - forma
W ostatnich 5 meczach Mattia Perin zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mattia Perin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Mattia Perin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Mattia Perin?
Mattia Perin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.60). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Mattia Perin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mattia Perin rozegrał w barwach Palermo w Serie B 7 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Juventusu w Serie A 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 541 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Mattia Perin - zarobki
Mattia Perin gra w Palermo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mattia Perin w Palermo (2025/26)
| Rocznie | 2,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 232 tys. € |
| Tygodniowo | 53 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
Mattia Perin - kontuzje
W trakcie kariery Mattia Perin zanotował 18 kontuzji, przez które opuścił łącznie 99 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mattia Perin
-
Uraz
06.04.26 – 23.04.26 (18 dni)
Juventus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.11.25 – 03.12.25 (4 dni)
Juventus opuszczone: 1 mecz
-
Operacja
25.05.25 – 10.09.25 (109 dni)
Juventus opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
04.04.25 – 15.04.25 (12 dni)
Juventus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz więzadła pobocznego
04.02.24 – 13.03.24 (39 dni)
Juventus opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
14.02.23 – 18.02.23 (5 dni)
Juventus opuszczone: 1 mecz
- Koronawirus 25.01.22 – 03.02.22 (10 dni)
-
Uraz
06.03.21 – 12.03.21 (7 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.11.20 – 12.12.20 (22 dni)
Genoa FC opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
25.09.20 – 10.10.20 (16 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz barku
15.04.19 – 17.11.19 (217 dni)
Juventus opuszczone: 23 mecze
-
Uraz barku
31.03.19 – 07.04.19 (8 dni)
Juventus opuszczone: 2 mecze
- Uraz kostki 21.03.19 – 25.03.19 (5 dni)
-
Uraz
07.05.18 – 14.05.18 (8 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.01.17 – 29.06.17 (174 dni)
Genoa FC opuszczone: 24 mecze
-
Uraz
10.04.16 – 17.08.16 (130 dni)
Genoa FC opuszczone: 13 meczów
-
Uraz barku
07.06.15 – 14.10.15 (130 dni)
Genoa FC opuszczone: 12 meczów
-
Stłuczenie
01.04.15 – 15.04.15 (15 dni)
Genoa FC opuszczone: 2 mecze
Czy Mattia Perin ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mattia Perin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mattia Perin to uraz barku z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 217 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mattia Perin - trofea
W trakcie kariery Mattia Perin zdobył 9 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mattia Perin?
Mattia Perin zdobył w karierze 9 trofeów — 8 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Juventusie — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Włoch — 2 razy.
Mattia Perin - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mattia Perin wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mattia Perin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mattia Perin?
Wycena Mattia Perin wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Mattia Perin wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 100 tys. €.