Mauricio Pereyra
pomocnik #10Mauricio Pereyra jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Mauricio Pereyra
OcenaTransfery

Profil gry
Historia transferów Mauricio Pereyra
Pierwszy transfer Mauricio Pereyra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Club Nacional do Lanus za 945,5 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Mauricio Pereyra było przejście z Lanus do FC Krasnodar w 2013 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,6 miliona euro.
Ile zarabia Mauricio Pereyra?
Mauricio Pereyra otrzymuje 675 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 56,3 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pereyra w sierpniu 2026 to 13 tysięcy dolarów, a dziennie około 1,8 tysiąca dolarów.
Na jakiej pozycji gra Mauricio Pereyra?
Mauricio Pereyra najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mauricio Pereyra?
Wycena 36-letniego Mauricio Pereyra według stanu na grudzień 2025 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauricio Pereyra?
Mauricio Pereyra urodził się 15 marca 1990 w Montevideo (Urugwaj). Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Mauricio Pereyra – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mauricio Pereyra. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mauricio Pereyra
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 16.05 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 08.05 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
1:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 23.04 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
3:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 10.04 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
0:1 | 11' | 0 | 0 | – | ||
| 03.04 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
3:0 | – | 0 | 0 | – |
Mauricio Pereyra – transfery
W trakcie kariery Mauricio Pereyra zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2025 – obecnie

-
Club Nacional 2023 – 2025
-
Orlando City SC 2019 – 2023
-
FC Krasnodar 2013 – 2019
-
Lanus 2011 – 2013
-
Club Nacional 2008 – 2011
-
Club Nacional Asunción U19 do 2008

Historia transferów Mauricio Pereyra
Pierwszy transfer Mauricio Pereyra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Club Nacional do Lanus za 945,5 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Mauricio Pereyra było przejście z Lanus do FC Krasnodar w 2013 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,6 miliona euro.
Mauricio Pereyra – forma
W ostatnich 5 meczach Mauricio Pereyra zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 2,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Mauricio Pereyra
Mauricio Pereyra – zarobki
Mauricio Pereyra gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 675 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023 |
|
675 tys. $ |
| 2022 |
|
1,1 mln $ |
| 2021 |
|
1,1 mln $ |
| 2020 |
|
960 tys. $ |
| 2019 |
|
960 tys. $ |
Ile zarabia Mauricio Pereyra?
Mauricio Pereyra otrzymuje 675 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 56,3 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pereyra w sierpniu 2026 to 13 tysięcy dolarów, a dziennie około 1,8 tysiąca dolarów.
Mauricio Pereyra – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauricio Pereyra wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauricio Pereyra na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Mauricio Pereyra?
Wycena Mauricio Pereyra wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Mauricio Pereyra wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 50 tys. €.