Mauro Coppolaro jest piłkarzem występującym obecnie w Arezzo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mauro Coppolaro
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Arezzo
0
Ascoli
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
28 Paź
20:00
|
Carrarese
2
Arezzo
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
19:30
|
Arezzo
0
Benevento
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Mauro Coppolaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mauro Coppolaro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.28, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauro Coppolaro oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauro Coppolaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mauro Coppolaro rozegrał w barwach Arezzo w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 693 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mauro Coppolaro
Pierwszy transfer Mauro Coppolaro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Reggina Primavera do Udinese Primavera za 600 tysięcy euro.
Czy Mauro Coppolaro ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mauro Coppolaro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauro Coppolaro to uraz łąkotki z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mauro Coppolaro?
Mauro Coppolaro ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mauro Coppolaro?
Mauro Coppolaro najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Coppolaro?
Wycena 29-letniego Mauro Coppolaro według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauro Coppolaro?
Mauro Coppolaro urodził się 10 marca 1997 w Benevento we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Mauro Coppolaro - statystyki
Szczegółowe statystyki Mauro Coppolaro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arezzo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mauro Coppolaro
Mauro Coppolaro vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mauro Coppolaro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mauro Coppolaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mauro Coppolaro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.28, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauro Coppolaro oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mauro Coppolaro - transfery
W trakcie kariery Mauro Coppolaro zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Arezzo 2026 – obecnie
-
Salernitana 2025 – 2026
-
Modena 2025 – 2025
-
Carrarese 2023 – 2025
-
Modena 2022 – 2023
-
Virtus Entella 2019 – 2022
-
Udinese 2019 – 2019
-
Venezia 2018 – 2019
-
Udinese 2018 – 2018
-
Brescia 2017 – 2018
-
Udinese 2017 – 2017
-
Latina Calcio U20 2016 – 2017

-
Udinese Primavera 2014 – 2016

-
Reggina Primavera 2012 – 2014

-
Reggina Youth do 2012

Historia transferów Mauro Coppolaro
Pierwszy transfer Mauro Coppolaro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Reggina Primavera do Udinese Primavera za 600 tysięcy euro.
Mauro Coppolaro - forma
W ostatnich 5 meczach Mauro Coppolaro zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mauro Coppolaro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Mauro Coppolaro 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Mauro Coppolaro?
Mauro Coppolaro jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.28). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Mauro Coppolaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mauro Coppolaro rozegrał w barwach Arezzo w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 693 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Mauro Coppolaro - zarobki
Mauro Coppolaro gra w Arezzo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 91 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mauro Coppolaro w Arezzo (2024/25)
| Rocznie | 91 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 250 € |
Mauro Coppolaro - kontuzje
W trakcie kariery Mauro Coppolaro zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mauro Coppolaro
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.12.25 – 27.12.25 (21 dni)
Salernitana opuszczone: 2 mecze
- Uraz 07.08.25 – 14.08.25 (8 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.03.22 – 21.04.22 (30 dni)
Virtus Entella opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.04.21 – 10.05.21 (16 dni)
Virtus Entella opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.12.20 – 21.12.20 (7 dni)
Virtus Entella opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.10.20 – 01.11.20 (4 dni)
Virtus Entella opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łąkotki
01.09.17 – 16.10.17 (46 dni)
Brescia opuszczone: 10 meczów
Czy Mauro Coppolaro ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mauro Coppolaro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauro Coppolaro to uraz łąkotki z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mauro Coppolaro - trofea
W trakcie kariery Mauro Coppolaro zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mauro Coppolaro?
Mauro Coppolaro zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Arezzo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (B) — 1 raz.
Mauro Coppolaro - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauro Coppolaro wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauro Coppolaro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Coppolaro?
Wycena Mauro Coppolaro wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Mauro Coppolaro wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.