
Mihai Morozan
obrońca #13Mihai Morozan jest piłkarzem występującym obecnie w Spartanii Selemet. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mihai Morozan
OcenaTransfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Mihai Morozan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mihai Morozan wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mihai Morozan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mihai Morozan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Mihai Morozan zanotował 1 występ w reprezentacji Mołdawia U21.
Na jakiej pozycji gra Mihai Morozan?
Mihai Morozan najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Mihai Morozan?
Wycena 22-letniego Mihai Morozan według stanu na maj 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mihai Morozan?
Mihai Morozan urodził się 22 marca 2004 w Floreni w Mołdawii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Mihai Morozan – statystyki
Szczegółowe statystyki Mihai Morozan w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spartanii Selemet oraz reprezentacja Mołdawia U21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mihai Morozan
Atak
Obrona
Podania Mihai Morozan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mihai Morozan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mihai Morozan wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mihai Morozan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mihai Morozan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mihai Morozan w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach reprezentacyjnych.
Mecze Mihai Morozan
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.06 2025 |
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mihai Morozan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Mihai Morozan zanotował 1 występ w reprezentacji Mołdawia U21.
Mihai Morozan – transfery
W trakcie kariery Mihai Morozan zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC National Ialoveni 2026 – obecnie

-
Inter Stars 2020 Sibiu 2025 – 2026

-
Spartanii Selemet 2024 – 2025
-
Zimbru 2023 – 2024
-
FC Zimbru-2 Chisinau 2022 – 2023

-
Zimbru 2020 – 2022
-
Zimbru Chisinau U19 do 2020

Mihai Morozan – forma
W ostatnim meczu Mihai Morozan zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Mihai Morozan
W jakiej formie jest Mihai Morozan?
W ostatnim meczu nie zdobył bramki ani asysty.
Mihai Morozan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mihai Morozan wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mihai Morozan na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Mihai Morozan?
Wycena Mihai Morozan wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Mihai Morozan wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.