Mike Jensen jest piłkarzem występującym obecnie w HB Koge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mike Jensen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mike Jensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mike Jensen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 4,5%. Mike Jensen oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mike Jensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mike Jensen rozegrał w barwach HB Koge w Pucharze Danii 1 mecz, w 1. Division (Dania) 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 118 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Czy Mike Jensen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mike Jensen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mike Jensen to uraz z 2011 roku, który wykluczył go z gry na 124 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mike Jensen?
Mike Jensen ma na koncie 11 trofeów — 10 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Norwegii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Rosenborgiem — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Mike Jensen?
Mike Jensen najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mike Jensen?
Wycena 38-letniego Mike Jensen według stanu na maj 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,8 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mike Jensen?
Mike Jensen urodził się 19 lutego 1988 w Danii. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Mike Jensen – statystyki
Szczegółowe statystyki Mike Jensen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział HB Koge. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mike Jensen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mike Jensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mike Jensen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 4,5%. Mike Jensen oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Mike Jensen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mike Jensen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
3:2 | 81' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
2:2 | 74' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
0:2 | 87' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
21 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
5:2 | 74' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Mike Jensen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mike Jensen rozegrał w barwach HB Koge w Pucharze Danii 1 mecz, w 1. Division (Dania) 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 118 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Mike Jensen – transfery
W trakcie kariery Mike Jensen zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
HB Koge 2021 – obecnie
-
APOEL 2020 – 2021
-
Rosenborg 2013 – 2020
-
Brøndby 2008 – 2013
-
Malmo 2008 – 2008
-
Brøndby 2006 – 2008
-
Brondby IF U19 2004 – 2006

-
Brondby IF U17 2002 – 2004

-
Bröndby IF Youth 2001 – 2002

-
BK Rödovre do 2001

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mike Jensen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 10.01.2020 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 05.02.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.12.2008 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2008/09 | 16.07.2008 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 30.06.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2002/03 | 30.06.2002 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2001/02 | 29.07.2001 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Mike Jensen – forma
W ostatnich 5 meczach Mike Jensen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Mike Jensen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Kolding IF
3
HB Koge
2
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Hvidovre
2
HB Koge
2
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
HB Koge
2
AB Copenhagen
3
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Vendsyssel FF
0
HB Koge
2
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
HB Koge
5
Hobro
2
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Esbjerg
2
HB Koge
2
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
HB Koge
1
Hillerød
1
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Aalborg
0
HB Koge
0
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
HB Koge
2
Kolding IF
2
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
HB Koge
0
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Aarhus Fremad
3
HB Koge
1
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
HB Koge
0
Vejle
2
1. Division (Dania), 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FC Fredericia
3
HB Koge
0
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Aalborg
1
HB Koge
0
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
HB Koge
0
Hobro
1
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Middelfart
0
HB Koge
4
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
HB Koge
3
Boldklubben af 1893
2
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
HB Koge
1
Aalborg
1
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hobro
1
HB Koge
2
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Boldklubben af 1893
1
HB Koge
2
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
HB Koge
2
Middelfart
0
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
HB Koge
2
Aarhus Fremad
0
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
HB Koge
3
Lyngby
3
1. Division (Dania), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Boldklubben af 1893
2
HB Koge
0
1. Division (Dania), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
HB Koge
0
Esbjerg
1
1. Division (Dania), 20. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Hobro
1
HB Koge
1
1. Division (Dania), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
HB Koge
1
Middelfart
2
1. Division (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Aarhus Fremad
2
HB Koge
2
1. Division (Dania), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
HB Koge
1
Hillerød
1
1. Division (Dania), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
AC Horsens
2
HB Koge
3
1. Division (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Hvidovre
3
HB Koge
1
1. Division (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
HB Koge
2
Kolding IF
1
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Aalborg
2
HB Koge
1
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
HB Koge
0
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Lyngby
4
HB Koge
0
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
HB Koge
1
AC Horsens
0
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Esbjerg
3
HB Koge
2
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Hillerød
3
HB Koge
1
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
HB Koge
0
Aalborg
2
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Kolding IF
3
HB Koge
1
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lip
Dogryw.
|
Hvidovre
4
HB Koge
3
Puchar Danii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
HB Koge
2
Aarhus Fremad
1
1. Division (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
HB Koge
2
Hobro
0
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Vendsyssel FF
0
HB Koge
1
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hillerød
3
HB Koge
0
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Roskilde
1
HB Koge
1
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
HB Koge
0
Hillerød
2
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
HB Koge
0
Vendsyssel FF
0
1. Division (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Boldklubben af 1893
1
HB Koge
1
1. Division (Dania), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
HB Koge
0
Esbjerg
2
1. Division (Dania), 20. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
HB Koge
4
Hobro
1
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Odense
0
HB Koge
3
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
HB Koge
0
FC Kopenhaga
2
Puchar Danii, 3. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Esbjerg
4
HB Koge
1
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hillerød
4
HB Koge
2
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
FA 2000
1
HB Koge
5
Puchar Danii, 1. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Hobro
2
HB Koge
1
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Hvidovre
1
HB Koge
0
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
AC Horsens
1
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
HB Koge
1
Naestved
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
HB Koge
3
FC Helsingor
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
FC Helsingor
0
HB Koge
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Hillerød
1
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Naestved
2
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Boldklubben af 1893
3
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
HB Koge
1
Sønderjyske
4
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
HB Koge
1
AC Horsens
4
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
HB Koge
3
Naestved
2
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Kolding IF
3
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Aalborg
2
HB Koge
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lip
Koniec
|
HB Koge
3
Vendsyssel FF
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Hillerød
0
HB Koge
4
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Hobro
0
HB Koge
2
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Hillerød
1
HB Koge
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
HB Koge
2
FC Fredericia
2
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Fremad Amager
0
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
HB Koge
0
Hillerød
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
HB Koge
0
Vejle
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
HB Koge
1
Hvidovre
3
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Vendsyssel FF
1
HB Koge
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
HB Koge
3
Fremad Amager
0
1. Division (Dania)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
HB Koge
0
FC Fredericia
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Fremad Amager
2
HB Koge
3
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
HB Koge
1
Naestved
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Vejle
1
HB Koge
2
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
HB Koge
2
FC Helsingor
4
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Hillerød
0
HB Koge
2
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sønderjyske
3
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
HB Koge
0
Hobro
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
HB Koge
4
Hobro
4
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Vendsyssel FF
1
HB Koge
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
![]()
Jammerbugt
0
HB Koge
3
1. Division (Dania)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
HB Koge
1
Fremad Amager
1
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
HB Koge
0
Fremad Amager
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hobro
1
HB Koge
0
1. Division (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Slovan Liberec
1
APOEL
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
1
APOEL
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
APOEL
0
FC Basel 1893
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Rosenborg
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Rosenborg
1
LASK
2
Liga Europy
|
92'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Strømsgodset
3
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
95'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting CP
1
Rosenborg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
0
Brann
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
LASK
1
Rosenborg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Rosenborg
5
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Rosenborg
1
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
1
Rosenborg
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Rosenborg
1
Bodo/Glimt
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rosenborg
2
Red Bull Salzburg
5
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rosenborg
3
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Brann
1
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rosenborg
1
RB Lipsk
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Celtic
1
Rosenborg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
1
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rosenborg
4
Strømsgodset
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Rosenborg
1
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Ranheim
1
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Rosenborg
2
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
94'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Sandefjord
0
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
95'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Rosenborg
3
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Tromsø
2
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Rosenborg
1
Ranheim
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Rosenborg
2
Kristiansund BK
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Rosenborg
2
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Aalesund
2
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rosenborg
0
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Brann
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Tromsø
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Strømsgodset
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Sogndal
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Rosenborg
5
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia)
|
59'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rosenborg
3
Sogndal
0
Eliteserien (Norwegia)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Haugesund
1
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Rosenborg
3
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Rosenborg
1
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Rosenborg
2
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sandefjord
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rosenborg
3
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
2
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Stabaek
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rosenborg
3
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Lillestrøm
3
Rosenborg
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Bodo/Glimt
0
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sogndal
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Tromsø
1
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Rosenborg
3
Brann
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Aalesund
0
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Rosenborg
4
Haugesund
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Strømsgodset
3
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Rosenborg
1
Bodo/Glimt
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Mike Jensen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66.
W ostatnich 10 meczach Mike Jensen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Mike Jensen?
Mike Jensen jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.54). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Mike Jensen – kontuzje
W trakcie kariery Mike Jensen zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 34 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mike Jensen
-
Uraz kostki
17.10.24 – 07.11.24 (22 dni)
HB Koge opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
31.07.23 – 31.08.23 (32 dni)
HB Koge opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kolana
18.03.21 – 21.04.21 (35 dni)
HB Koge opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
31.07.11 – 01.12.11 (124 dni)
Brøndby opuszczone: 23 mecze
Czy Mike Jensen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mike Jensen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mike Jensen to uraz z 2011 roku, który wykluczył go z gry na 124 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mike Jensen – trofea
W trakcie kariery Mike Jensen zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Mike Jensen
Jakie trofea zdobył Mike Jensen?
Mike Jensen zdobył w karierze 11 trofeów — 10 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Rosenborgu — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Norwegii — 4 razy.
Mike Jensen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mike Jensen wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mike Jensen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mike Jensen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 38 |
|
25 tys. € |
| 17.12.2025 | 37 |
|
25 tys. € |
| 15.06.2025 | 37 |
|
50 tys. € |
| 08.12.2024 | 36 |
|
75 tys. € |
| 17.06.2024 | 36 |
|
100 tys. € |
| 20.12.2023 | 35 |
|
100 tys. € |
| 25.06.2023 | 35 |
|
150 tys. € |
| 21.12.2022 | 34 |
|
200 tys. € |
| 19.06.2022 | 34 |
|
250 tys. € |
| 27.12.2021 | 33 |
|
300 tys. € |
| 03.06.2021 | 33 |
|
300 tys. € |
| 05.10.2020 | 32 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
950 tys. € |
| 28.12.2019 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 29.12.2018 | 30 |
|
1,4 mln € |
| 22.12.2017 | 29 |
|
1,7 mln € |
| 17.12.2016 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 26.12.2015 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 06.12.2014 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 01.01.2014 | 25 |
|
1,6 mln € |
| 21.07.2013 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 16.01.2013 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 20.07.2012 | 24 |
|
2 mln € |
| 29.03.2012 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 14.06.2011 | 23 |
|
2,8 mln € |
| 31.01.2011 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 21.11.2010 | 22 |
|
2 mln € |
| 02.06.2010 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 07.12.2009 | 21 |
|
1 mln € |
| 20.09.2009 | 21 |
|
750 tys. € |
| 03.06.2009 | 21 |
|
450 tys. € |
| 19.02.2008 | 20 |
|
350 tys. € |
| 28.01.2008 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mike Jensen?
Wycena Mike Jensen wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Mike Jensen wyceniano na 2,8 mln €, a najniżej na 25 tys. €.