Mohammad Naderi jest piłkarzem występującym obecnie w Tractor Sazi. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mohammad Naderi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
17:00
|
Tractor Sazi
2
Neftchi Fergana
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| AFC Champions League Elite, 4. runda | |||||||
|
26 Paź
17:00
|
Al Ain
2
Tractor Sazi
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| AFC Champions League Elite, 3. runda | |||||||
|
12 Paź
18:00
|
Tractor Sazi
0
Al Shamal
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| AFC Champions League Elite, 2. runda | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Mohammad Naderi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohammad Naderi wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mohammad Naderi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mohammad Naderi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohammad Naderi rozegrał w barwach Tractor Sazi w Iran Pro League 8 meczów, w AFC Champions League Elite 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 043 minuty. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mohammad Naderi
Pierwszy transfer Mohammad Naderi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Tractor Sazi do Kortrijku za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mohammad Naderi było przejście z Kortrijku do Esteghlal FC w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 200 tysięcy euro.
Czy Mohammad Naderi ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mohammad Naderi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mohammad Naderi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mohammad Naderi?
Mohammad Naderi ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Iranu — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Persepolis FC — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mohammad Naderi?
Mohammad Naderi najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mohammad Naderi?
Wycena 30-letniego Mohammad Naderi według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mohammad Naderi?
Mohammad Naderi urodził się 5 października 1996 w Tabriz w Iranie. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Mohammad Naderi - statystyki
Szczegółowe statystyki Mohammad Naderi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Tractor Sazi oraz reprezentacja Iranu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mohammad Naderi
Mohammad Naderi vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mohammad Naderi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mohammad Naderi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohammad Naderi wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mohammad Naderi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mohammad Naderi - transfery
W trakcie kariery Mohammad Naderi zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 345 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tractor Sazi 2023 – obecnie
-
Altay 2021 – 2023
-
Esteghlal FC 2020 – 2021
-
KV Kortrijk 2020 – 2020
-
Persepolis FC 2019 – 2020
-
KV Kortrijk 2018 – 2019
-
Tractor Sazi 2017 – 2018
-
Nassaji Mazandaran 2017 – 2017
-
Tractor Sazi 2016 – 2017
-
Moghavemat Tehran U21 A 2015 – 2016

-
Moghavemat Tehran U19 A do 2015

Historia transferów Mohammad Naderi
Pierwszy transfer Mohammad Naderi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Tractor Sazi do Kortrijku za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mohammad Naderi było przejście z Kortrijku do Esteghlal FC w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 200 tysięcy euro.
Mohammad Naderi - forma
W ostatnich 5 meczach Mohammad Naderi zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mohammad Naderi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Mohammad Naderi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Mohammad Naderi?
Mohammad Naderi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45. Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Mohammad Naderi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohammad Naderi rozegrał w barwach Tractor Sazi w Iran Pro League 8 meczów, w AFC Champions League Elite 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 043 minuty. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Mohammad Naderi - zarobki
Mohammad Naderi gra w Tractor Sazi na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 170 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mohammad Naderi w Tractor Sazi (2021/22)
| Rocznie | 170 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 14 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 465 € |
Mohammad Naderi - kontuzje
W trakcie kariery Mohammad Naderi zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mohammad Naderi
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.10.25 – 19.11.25 (22 dni)
Tractor Sazi opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.12.24 – 23.12.24 (6 dni)
Tractor Sazi opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
15.08.23 – 15.09.23 (32 dni)
Tractor Sazi opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
15.04.22 – 24.04.22 (10 dni)
Altay opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
21.11.21 – 04.12.21 (14 dni)
Altay opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia uda
21.10.21 – 21.11.21 (32 dni)
Altay opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.04.21 – 07.05.21 (14 dni)
Esteghlal FC opuszczone: 2 mecze
Czy Mohammad Naderi ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mohammad Naderi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mohammad Naderi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mohammad Naderi - trofea
W trakcie kariery Mohammad Naderi zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mohammad Naderi?
Mohammad Naderi zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Persepolis FC — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Iranu — 3 razy.
Mohammad Naderi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mohammad Naderi wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mohammad Naderi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mohammad Naderi?
Wycena Mohammad Naderi wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Mohammad Naderi wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.