Nicolo Armini jest piłkarzem występującym obecnie w FC Crotone. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nicolo Armini
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolo Armini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolo Armini wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.34, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nicolo Armini oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolo Armini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolo Armini rozegrał w barwach Crotone w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Nicolo Armini ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Nicolo Armini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolo Armini to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolo Armini?
Nicolo Armini ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolo Armini?
Nicolo Armini najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Nicolo Armini?
Wycena 25-letniego Nicolo Armini według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolo Armini?
Nicolo Armini urodził się 7 marca 2001 w Marino we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Nicolo Armini – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolo Armini w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Crotone. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nicolo Armini
Nicolo Armini vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nicolo Armini
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nicolo Armini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolo Armini wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.34, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nicolo Armini oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Nicolo Armini – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolo Armini w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Nicolo Armini
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 20.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 14.02 2026 |
Serie C, 27. kolejka grupy C
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nicolo Armini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolo Armini rozegrał w barwach Crotone w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Nicolo Armini – transfery
W trakcie kariery Nicolo Armini zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Crotone 2026 – obecnie
-
Campobasso FC 2025 – 2026

-
FC Crotone 2024 – 2025
-
Potenza 2023 – 2024
-
Lazio 2023 – 2023
-
Potenza 2022 – 2023
-
Lazio 2022 – 2022
-
Piacenza 2021 – 2022

-
Lazio 2019 – 2021
-
Lazio U20 2018 – 2019

-
SS Lazio U17 2016 – 2018

-
Lazio Youth do 2016

Nicolo Armini – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolo Armini zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nicolo Armini 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Nicolo Armini 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Nicolo Armini?
Nicolo Armini jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.34). Jego dyspozycja rośnie.
Nicolo Armini – kontuzje
W trakcie kariery Nicolo Armini zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolo Armini
- Uraz 17.12.25 – 21.12.25 (5 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz 10.09.25 – 20.10.25 (41 dni) opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.03.23 – 08.05.23 (47 dni)
Potenza opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
26.10.20 – 30.10.20 (5 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
Czy Nicolo Armini ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Nicolo Armini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolo Armini to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolo Armini – trofea
W trakcie kariery Nicolo Armini zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nicolo Armini?
Nicolo Armini zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Lazio — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Superpuchar Włoch — 1 raz.
Nicolo Armini – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolo Armini wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolo Armini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nicolo Armini?
Wycena Nicolo Armini wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Nicolo Armini wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.