Nikolay Koserik
obrońca #88Nikolay Koserik jest piłkarzem występującym obecnie w FC Orenburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Nikolay Koserik
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Nikolay Koserik?
Nikolay Koserik najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Nikolay Koserik?
Wycena 19-letniego Nikolay Koserik według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nikolay Koserik?
Nikolay Koserik urodził się 28 maja 2007 (Rosja). Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Nikolay Koserik – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nikolay Koserik. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Nikolay Koserik
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11 2025 |
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 05.11 2025 |
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | |||
| 02.11 2025 |
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
3:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 22.10 2025 |
Puchar Rosji, 6. kolejka
|
6:0 | 62' | 0 | 0 | – | ||
| 18.10 2025 |
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 05.10 2025 |
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
0:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 30.09 2025 |
Puchar Rosji, 5. kolejka
|
0:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 21.09 2025 |
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:3 | 28' | 0 | 0 | – | ||
| 30.08 2025 |
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 26.08 2025 |
Puchar Rosji, 3. kolejka
|
3:5 | 45' | 0 | 0 | – |
Nikolay Koserik – transfery
W trakcie kariery Nikolay Koserik zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Mashuk-KMV 2026 – obecnie

-
FC Orenburg 2025 – 2026
-
FK Orenburg Youth 2024 – 2025

-
FK Orenburg-2 2023 – 2024

-
Akademia Zenit St. Petersburg U16 2022 – 2023

-
Zenit St.Petersburg Youth do 2022

Nikolay Koserik – forma
W ostatnich 5 meczach Nikolay Koserik zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,11. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Nikolay Koserik – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nikolay Koserik wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nikolay Koserik na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Nikolay Koserik?
Wycena Nikolay Koserik wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Nikolay Koserik wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.