Omid Noorafkan jest piłkarzem występującym obecnie w Sepahan FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Omid Noorafkan
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Wrz
18:00
|
Rosja
2
Iran
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie | |||||||
|
24 Wrz
16:00
|
Uzbekistan
3
Iran
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Sepahan FC
0
ZOB Ahan
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Iran Pro League 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Omid Noorafkan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Omid Noorafkan wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Omid Noorafkan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Omid Noorafkan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Omid Noorafkan rozegrał w barwach Sepahan FC w Iran Pro League 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Iranu. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Omid Noorafkan
Pierwszy transfer Omid Noorafkan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Esteghlal FC do Charleroi za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Omid Noorafkan było przejście z Charleroi do Sepahan FC w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 300 tysięcy euro.
Czy Omid Noorafkan ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Omid Noorafkan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Omid Noorafkan to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 140 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Omid Noorafkan?
Omid Noorafkan ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Iranu — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Omid Noorafkan?
Omid Noorafkan najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Omid Noorafkan?
Wycena 29-letniego Omid Noorafkan według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Omid Noorafkan?
Omid Noorafkan urodził się 9 kwietnia 1997 w Rey w Iranie. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Omid Noorafkan - statystyki
Szczegółowe statystyki Omid Noorafkan w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sepahan FC oraz reprezentacja Iranu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Omid Noorafkan
Omid Noorafkan vs. inni
Atak
Obrona
Podania Omid Noorafkan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Omid Noorafkan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Omid Noorafkan wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Omid Noorafkan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Omid Noorafkan - transfery
W trakcie kariery Omid Noorafkan zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 550 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sepahan FC 2025 – obecnie
-
Malavan 2024 – 2025
-
Sepahan FC 2020 – 2024
-
Royal Charleroi 2020 – 2020
-
Sepahan FC 2019 – 2020
-
Royal Charleroi 2019 – 2019
-
Esteghlal FC 2019 – 2019
-
Royal Charleroi 2018 – 2019
-
Esteghlal FC 2014 – 2018
-
Esteghlal FC U19 2013 – 2014

-
Esteghlal FC U17 2012 – 2013

Historia transferów Omid Noorafkan
Pierwszy transfer Omid Noorafkan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Esteghlal FC do Charleroi za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Omid Noorafkan było przejście z Charleroi do Sepahan FC w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 300 tysięcy euro.
Omid Noorafkan - forma
W ostatnich 5 meczach Omid Noorafkan zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Omid Noorafkan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Omid Noorafkan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Omid Noorafkan?
Omid Noorafkan jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68. Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Omid Noorafkan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Omid Noorafkan rozegrał w barwach Sepahan FC w Iran Pro League 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Iranu. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Omid Noorafkan - kontuzje
W trakcie kariery Omid Noorafkan zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 27 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Omid Noorafkan
-
Uraz pachwiny
17.08.26 – 25.08.26 (9 dni)
Sepahan FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.08.23 – 19.12.23 (140 dni)
Sepahan FC opuszczone: 24 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.07.18 – 14.08.18 (15 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 2 mecze
Czy Omid Noorafkan ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Omid Noorafkan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Omid Noorafkan to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 140 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Omid Noorafkan - trofea
W trakcie kariery Omid Noorafkan zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Omid Noorafkan?
Omid Noorafkan zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sepahan FC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Iranu — 2 razy.
Omid Noorafkan - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Omid Noorafkan wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Omid Noorafkan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Omid Noorafkan?
Wycena Omid Noorafkan wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Omid Noorafkan wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.