Oscar Trejo
pomocnik #8Óscar Guido Trejo jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Oscar Trejo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Oscar Trejo w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Oscar Trejo wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 1.37, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oscar Trejo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oscar Trejo w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Oscar Trejo rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 3 mecze, w La Lidze 33 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 549 minut. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Oscar Trejo
Pierwszy transfer Oscar Trejo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2007 roku, gdy przeniósł się z Boca Juniors do Mallorki za 2,5 miliona euro.
Czy Oscar Trejo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Oscar Trejo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oscar Trejo to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Oscar Trejo?
Oscar Trejo ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Oscar Trejo?
Oscar Trejo najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Oscar Trejo?
Wycena 38-letniego Oscar Trejo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oscar Trejo?
Oscar Trejo urodził się 26 kwietnia 1988 w Santiago del Estero w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Oscar Trejo – statystyki
Szczegółowe statystyki Oscar Trejo w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Oscar Trejo w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Oscar Trejo wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 1.37, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oscar Trejo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Oscar Trejo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oscar Trejo w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Maj
Koniec
|
Liga Konferencji, finał
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Maj
Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
2:0 | 66' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
14 Maj
Koniec
|
La Liga, 36. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Maj
Koniec
|
La Liga, 35. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Maj
Koniec
|
Liga Konferencji, półfinał
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Maj
Koniec
|
La Liga, 34. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Kwi
Koniec
|
Liga Konferencji, półfinał
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
La Liga, 32. kolejka
|
3:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Kwi
Koniec
|
La Liga, 33. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Oscar Trejo w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Oscar Trejo rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 3 mecze, w La Lidze 33 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 549 minut. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Oscar Trejo – transfery
W trakcie kariery Oscar Trejo zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Rayo Vallecano 2017 – 2026
-
Toulouse 2013 – 2017
-
Sporting Gijon 2011 – 2013
-
Mallorca 2011 – 2011
-
Rayo Vallecano 2010 – 2011
-
Mallorca 2010 – 2010
-
Elche 2009 – 2010
-
Mallorca 2007 – 2009
-
Boca Juniors 2005 – 2007
-
Boca Juniors U20 do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Oscar Trejo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Koniec kariery |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 18.07.2013 |
|
2,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 15.08.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 29.06.2010 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 24.08.2009 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2006/07 | 30.01.2007 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Oscar Trejo
Pierwszy transfer Oscar Trejo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2007 roku, gdy przeniósł się z Boca Juniors do Mallorki za 2,5 miliona euro.
Oscar Trejo – forma
W ostatnich 5 meczach Oscar Trejo zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Oscar Trejo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 20. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Granada
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
1
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Drita
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
55'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Villamuriel
0
Rayo Vallecano
5
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
24'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
59'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Granada
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
33'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
CFJ Mollerussa
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
2
La Liga
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Valencia
1
La Liga
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Barcelona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Osasuna
3
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Mirandes
0
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Karne
|
Guijuelo
(3)
1
Rayo Vallecano
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
42'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sabadell
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
3
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
0
Puchar Hiszpanii
|
63'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Almeria
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Tenerife
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Ponferradina
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Ponferradina
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Fuenlabrada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
2
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
2
La Liga
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Barcelona
3
La Liga
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
82'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Girona
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
2
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
5
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Lugo
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Reddis
2
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Sevilla Atletico
0
La Liga 2
|
53'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Numancia
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Granada
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
84'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Toulouse
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Guingamp
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Rennes
0
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Lyon
4
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Nancy
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Toulouse
3
Monaco
1
Ligue 1
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Caen
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Angers
2
Toulouse
3
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
Troyes
0
Ligue 1
|
38'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Lyon
3
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Toulouse
4
Bordeaux
0
Ligue 1
|
8'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
![]()
GFC Ajaccio
1
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Monaco
4
Toulouse
0
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Reims
1
Toulouse
3
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
FC Lorient
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Toulouse
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Guingamp
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Angers
2
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Toulouse
1
Monaco
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Caen
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Oscar Trejo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.70.
W ostatnich 10 meczach Oscar Trejo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.70.
W jakiej formie jest Oscar Trejo?
Oscar Trejo jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.37).
Oscar Trejo – zarobki
Oscar Trejo gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oscar Trejo (2025/26)
| Rocznie | 1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 87 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Oscar Trejo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1 mln € |
| 2024/25 |
|
1 mln € |
| 2023/24 |
|
1 mln € |
| 2022/23 |
|
1 mln € |
| 2021/22 |
|
350 tys. € |
| 2020/21 |
|
350 tys. € |
| 2019/20 |
|
350 tys. € |
| 2018/19 |
|
350 tys. € |
| 2016/17 |
|
250 tys. € |
| 2015/16 |
|
250 tys. € |
| 2014/15 |
|
250 tys. € |
| 2013/14 |
|
250 tys. € |
Oscar Trejo – kontuzje
W trakcie kariery Oscar Trejo zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Oscar Trejo
-
Uraz mięśnia
09.12.18 – 19.12.18 (11 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
11.02.18 – 21.02.18 (11 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.12.17 – 15.12.17 (14 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
20.11.16 – 21.12.16 (32 dni)
Toulouse opuszczone: 7 meczów
-
Uraz przywodziciela
15.09.16 – 21.09.16 (7 dni)
Toulouse opuszczone: 2 mecze
Czy Oscar Trejo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Oscar Trejo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oscar Trejo to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Oscar Trejo – trofea
W trakcie kariery Oscar Trejo zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Oscar Trejo
Jakie trofea zdobył Oscar Trejo?
Oscar Trejo zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Rayo Vallecano — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Oscar Trejo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oscar Trejo wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oscar Trejo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Oscar Trejo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 38 |
|
300 tys. € |
| 11.12.2025 | 37 |
|
400 tys. € |
| 08.06.2025 | 37 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2024 | 36 |
|
800 tys. € |
| 06.06.2024 | 36 |
|
1 mln € |
| 20.03.2024 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 21.12.2023 | 35 |
|
2 mln € |
| 12.10.2023 | 35 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2023 | 35 |
|
3 mln € |
| 06.11.2022 | 34 |
|
3 mln € |
| 02.06.2022 | 34 |
|
3 mln € |
| 29.12.2021 | 33 |
|
3 mln € |
| 23.06.2021 | 33 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2021 | 32 |
|
800 tys. € |
| 22.11.2020 | 32 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
1,6 mln € |
| 19.12.2019 | 31 |
|
2 mln € |
| 10.06.2019 | 31 |
|
2 mln € |
| 20.12.2018 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 29.05.2018 | 30 |
|
2 mln € |
| 31.12.2017 | 29 |
|
2 mln € |
| 31.05.2017 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 15.01.2017 | 28 |
|
2,3 mln € |
| 12.07.2016 | 28 |
|
2,3 mln € |
| 03.02.2016 | 27 |
|
2 mln € |
| 05.06.2015 | 27 |
|
2 mln € |
| 13.01.2015 | 26 |
|
2 mln € |
| 06.08.2014 | 26 |
|
2 mln € |
| 13.01.2014 | 25 |
|
2,3 mln € |
| 09.05.2013 | 25 |
|
2 mln € |
| 21.01.2013 | 24 |
|
2 mln € |
| 03.10.2012 | 24 |
|
2 mln € |
| 04.02.2012 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 07.08.2011 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 03.02.2011 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 19.08.2010 | 22 |
|
1,4 mln € |
| 04.04.2010 | 21 |
|
1,4 mln € |
| 22.11.2009 | 21 |
|
1,4 mln € |
| 22.07.2009 | 21 |
|
1,8 mln € |
| 21.01.2009 | 20 |
|
3,4 mln € |
| 14.07.2008 | 20 |
|
4 mln € |
| 11.03.2008 | 19 |
|
4 mln € |
| 03.02.2008 | 19 |
|
2,8 mln € |
| 26.08.2007 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 25.07.2007 | 19 |
|
100 tys. € |
| 24.07.2007 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Oscar Trejo?
Wycena Oscar Trejo wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Oscar Trejo wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 50 tys. €.