Othman Awad
pomocnik #80Othman Awad jest piłkarzem występującym obecnie w Al Baten. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Othman Awad
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Othman Awad?
Othman Awad najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6).
Jaka jest wartość rynkowa Othman Awad?
Wycena 23-letniego Othman Awad według stanu na czerwiec 2024 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Othman Awad?
Othman Awad urodził się 2 lipca 2003 (Arabia Saudyjska). Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Othman Awad – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Othman Awad. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Othman Awad
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09 2025 |
Saudi First Division League, 1. kolejka
|
1:2 | – | 0 | 0 | – |
Othman Awad – transfery
W trakcie kariery Othman Awad zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tuwaiq FC 2025 – obecnie

-
Al Baten 2022 – 2025
-
Al-Batin FC U23 (- 2022) 2021 – 2022

-
Al-Batin FC U17 do 2021

Othman Awad – forma
W ostatnim meczu Othman Awad zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 0,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Othman Awad
Othman Awad – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Othman Awad wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Othman Awad na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Othman Awad?
Wycena Othman Awad wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Othman Awad wyceniano na 50 tys. €, a najniżej na 0 €.